wealthsurance це дорого структура витрат може прикрасити повертається вниз

Wealthsurance є флагманом блоку пов’язані страхування план IDBI Федерального Страхування життя, в комплекті як із звичайними функціями ULIP та інвестиційний вибір. Вона має 13 варіантів інвестицій, в тому числі і гарантовані кошти повернення і гарантується ринку пов’язані фонди, що інвестують в акції, облігації та грошовий ринок.

СТРУКТУРА СОБІВАРТОСТІ: У порівнянні з більшістю інших планів у ULIP категорії, Wealthsurance, здається, трохи розкішною. Преміум розподілу заряду дуже висока, з задньої розподілу заряду в 4,9% річних. Додаткова премія виплачується також має 3,3% витрат. Політика адміністрації звинувачення є низькими, але коли обидва суміщені, політика з’являється дорогим. У цілому, витрати на одній премії кращим порівняно з регулярною премії. Смертність заряд майже на 65% вище, ніж у ТВК таблиці смертності, коли більшість інших страхових компаніях є це близько 20-30% високо.

ПЕРЕВАГИ: Унікальність плану полягає в різноманітних варіантів інвестицій (фонди), щоб задовольнити всі профілі ризику. Інвестор може переключатися з одного варіанта до іншого безкоштовно. Wealthsurance також пропонує шість гонщиків, у тому числі допомоги по хвороби, випадкових і посібників з непрацездатності та премії опціону відмови. Всі ці особливості роблять цю політику досить гнучка для інвесторів.

Продуктивність: Загальне, більша частина коштів за планом дали гідну віддачу. Повернення з двох гарантовані кошти, щомісяця фонд інтерес гарантії та гарантійного фонду повернення, були 7,95% і 7%, відповідно більше двох years.The політики також має чотири власних коштів, які відрізняються один від одного. Фонд акцій зростання є кращим виконавцем, генеруючи 51% в той час як абсолютної прибутковості Подарунки індексний фонд виконує тільки близько 18% повертається на відміну від 36% прибутку за рахунок еталоном Подарунки. Серед трьох боргового фінансування варіантів, рідких і доходи фондів породили більш високий прибуток у порівнянні з еталоном. IDBI також пропонує варіант розподілу активів якої, залежно від профілю ризику окремих, вкладаються кошти в ринки цінних паперів і боргових коштів. Цей варіант дає гарну віддачу для більшості консервативних інвесторів (тих, з дуже низьким апетитом до ризику), також. Нарешті, для тих, інвестори стурбовані збереженням свого капіталу з невеликим Wealthsurance повертається вгору має динамічний гарантований фонд, який забезпечує високу гарантію вартості чистих активів (ВЧА).

Портфоліо-ревю: Wealthsurance пропонує чотири різних жанрів фонди акцій. Тим не менш, портфель з точки зору сектора розподілу більша частина цих коштів дуже схожі. Портфоліо чистого фонд трохи відрізняється, оскільки вона не інвестувати в сектори, які вважаються шкідливими для суспільства, таких як тютюн і алкоголь. Схема має високу експозицію в Infotech, банківських та фінансових послуг. IDBI розумно вагою на нафтогазовий сектор у зв’язку з невизначеністю політики і високі ціни на нафту. Компанія скоротила впливу в оборонних сектора, як охорона здоров’я та FMCG. Деяких секторах, таких як метали, здається, повністю списані керуючий фондом. Менеджер фонду підтвердив, що тільки 10% портфеля соромиться на рік. Це співвідношення портфеля спінення може бути ризикованим для засобів особливо в таких летючих сценарії ринку.

СМЕРТЬ / зрілість ПЕРЕВАГИ: Після закінчення терміну страхувальник отримує суму накопичених у фонді. У разі смерті страхувальника, кандидат отримує більш високі суми впевнені або вартості Фонду, за умови як мінімум 105% від базової страхової премії загальна сума виплат до політики за цей період. Для однієї премії, страхової суми становить від 1,25 до 5 разів на premium.For Наприклад, скажімо, 35-річний здорових чоловіків інвестує Rs 25 000 на рік до фонду прямих інвестицій протягом 20 років. Припускаючи, що страхової суми, еквівалентної 10 разів перевищує річний премії, загальна сума впевнені, у разі будь-яких непередбачених обставин, було б 2,5 рупій рупій. До кінця 20 років, припускаючи, що норма прибутку у розмірі 6% і 10%, фонд значення має бути Rs 7,62,191 і РТС 12,08,138, відповідно. Таким чином, чистий дохід в руках інвесторів після факторингу витрати будуть на 3,92% і 7,88% (прибл.), відповідно в рік

Джерело: [економічні часи]