Wawanesa страхування – історія успіху

Wawanesa страхова компанія є канадський операційної страховика про страховий ринок вже більше ста років. Це один з найбільших майна та відповідальності страховиків у Канаді. Wawanesa володіє дочірня компанія – Wawanesa Життя, яка також орієнтована на канадському ринку страхування. У Wawanesa 1970 розширила свою діяльність і створила ще одну дочірню компанію в США – Wawanesa генерал.

В даний час, Wawanesa має 1,800 співробітників, що працюють в Канаді та Сполучених Штатах і 1,300 страхові брокери, що працюють в канадському ринку страхування. У 2005 році компанія заробила $ 1,5 млрд. і розширила свій портфель до трьох мільярдів доларів. Це одне з найбільш надійних страхових в Канаді.

На початку

Історія починається Wawanesa в 1895 році, коли Алонсо Фаулер Кемптон і Чарльз Керр вирішила створити страхову компанію, яка була б ефективнішою, ніж компанії існували на момент і, отже, могли б стягувати більш низькі премії. Ідея була життєздатна. Двадцять місцевих фермерів сподобалися ініціативи та інвестувала $ 20 кожен для фінансування компанії. Таким чином, компанія народилася.

Протягом перших кількох років Wawanesa Взаємна страхова компанія зазнала значних втрат, те, що зробив це, щоб урізноманітнити своє покриття у ширший спектр сільськогосподарського обладнання і будівель, шкіл і церков. Крім того, компанія розширила свою діяльність в нові географічні райони – Саскачеван та Альберта провінцій. До кінця століття Wawanesa захищав 1 млн доларів власності. Кілька років по тому ця цифра зросла до $ 20 млн., а в 1910 році компанія стверджував, що “найбільша компанія взаємного від вогню страхування в Канаді”.

Під час Першої світової війни зростання залишався стабільним, а Wawanesa зберіг назву надійної компанії. У 1922 році компанія пройшла зміна керівництва. Новий керуючий директор, Чарльз Морлі Vanstone був людиною, який вів Wawanesa Страхування у важкі часи Великої Депресії.

Подальше зростання

У 1926 Wawanesa запропонував своїм клієнтам покриття на приватних будівель в містах і селищах. У 1928 році компанія диверсифікувала свій охоплення більше і виданий перший політики автострахування. Через рік був наданий Wawanesa Домініон Канада Статуту, а це означало, що компанія може запропонувати покриття по всій Канаді. Роки Великої Депресії було невелике вплив на Wawanesa. Насправді компанія зміцнила і розширила в цей період. Він відкрив нові філії у Монреаль, Вінніпег, і Монктон протягом п’яти років. У той час як інші підприємства звалилися, Wawanesa процвітав і до Другої світової війни Wawanesa мав репутацію “простий організації, вільні від причіпок і всі форми обману”.

У 1940-х і 1950-х років, Wawanesa страхування стала відома як інноваційна компанія. Наприклад, компанія запропонувала низьких премій молодим Британської Колумбії, які завершили або канадської автомобільної асоціації затвердженим водій курс, або середню школу водіння програми.

На початку 1960-х років, компанія відкрила своє дочірнє підприємство – Wawanesa Компанія зі страхування життя. Протягом наступних кількох років обидві компанії постійно зростали, однак наприкінці 1960-х років компанія зіткнулася з новою проблемою, яка справила великий вплив на майбутнє компанії.

Нові розширення

Після 1969 вибори нового демократичного уряду партії в Манітобі, всі водії були змушені купувати авто страхові поліси з встановленим Урядом “Манітоба громадськістю корпорації страхування”. Це вплинуло на різке Wawanesa, так як компанія була найбільшим автомобільним страховиком в регіоні. Доходи компанії в Манітобі впали на одну третину того, що було роком раніше. Цей та інші чинники насильницьких Wawanesa диверсифікувати свій бізнес. Рада директорів вирішила відкрити дочірню компанію в США, Каліфорнію і дивилися, як найбільш перспективний напрямок для нового бізнесу.

Рік по тому, Wawanesa відкрив новий офіс у Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Це було правильне рішення, ринок був такого розміру, як канадські. У перший місяць Wawanesa видано 102 політики і Сан-Дієго зарекомендував себе як найкращий вибір. Протягом наступних 20 років місцеве населення збільшилося у п’ять разів, і Wawanesa судилося рости з регіоном.

У 1996 Wawanesa відзначив своє сторіччя. Цілком очевидно, що стабільність та обслуговування, цінності, які завжди були основою Wawanesa, буде продовжувати керувати компанією в своє друге сторіччя.