Virginia Tech жертв бійні на компенсацію

Зараз це один рік після жахливої ​​різанини Virginia Tech і він прийшов до світла, що сім’ї тих, які були вбиті в перестрілках буде компенсуватися державою. Психічно неврівноваженим студентом в школі імені Син Хі Чо, знято 32 жертв загиблих і серйозно не постраждав багато іншого в школі на 16 квітня в 2007 році, перш ніж убити себе. Без подання позовів про компенсацію постраждалим в результаті різанини, що надаються на $ 100 000 доларів.

Селище вважається, запропонував з метою запобігання судових позовів та вимог про компенсацію від того, запущений. Нові пропозиції включають в себе час для сім’ї, на запитання губернатора чиновники і керівництво університету про події. Компенсація призначена для оплати консультаційних та медичних витрат, які були понесені у зв’язку з яким зйомка відбулася минулого року і побачив 32 осіб убитими.

Жертвам та їх сім’ям було сказано, що вони мають короткий період, протягом якого воно має вирішити, чи щасливі вони з цією пропозицією, яка у разі його прийняття означатиме, що вони не можуть подати до суду на державного чи школи. Деякі жертви вважаються робить позовів про компенсацію відповідно з онлайн повідомляє: «Принаймні, 20 сімей подали повідомлення з державою, що вони можуть подати до суду. Вони не мають до 16 квітня 2008 року по зробити таку подачу. ”

Адвокат одного сім’я сказала, що його клієнти були засмучені, що школа не попередив студентів, що рано збройних вбивця був на волі. Син Хі Чо вбив своїх перших двох жертв відразу після сьомої ранку, проте керівництво університету не відправили електронну пошту, здатних видати студентам до цілих дві години пізніше. Це повідомлення було отримано всього в декількох кроках перед вбивця вистрілив ще 30 студентів в класі через кампус.

Mirror.co.uk нещодавно опублікувала статтю про те, як вплинуло на зйомках студентів у школі. У цей документ включені перших рук від жертв. Христина Хігер який був застрелений в три рази в той час як Син Хі Чо нападали на кожного, в її класі розповів британському таблоїду: «Перша куля потрапила мені в спину і пекучий біль почалася, вона була настільки сильною, я навіть не відчуваю, що отримав вистрілив ще два рази -. разу в сідниці і один раз в ногу ”

Ще одна жертва стрілянини, Клей Віоланд був єдиною людиною в номері 211 втекти неушкодженим. Він сказав, що в дзеркалі статті:. “.” Я пам’ятаю, закривши очі, збирається під столом, а потім почувши його початку я не знав, що вогнепальні звучало як інші, ніж у кіно, але це всього лише маленька поп насправді це звучало майже як іграшку. Це було жахливо. ”

Віоланд продовжував: “Ніхто не кричав, вони все намагалися мовчати, але він просто продовжував методично стріляти в людей. Я відкриваю очі пару раз, і я пам’ятаю, він був. Там немає, як він не бачив мене – це велика крапля одягу просто під столом. Я був заморожений, визнаючи, що я був, мабуть, помре. ”

Онлайн-репортаж також сказав, що: «У жовтні сімей та залишилися в живих жертвам отримали виплати в діапазоні від $ 11 500 до $ 208 000 від Духа Hokie меморіальний фонд, створений в перші дні після 16 квітня зйомках обробляти пожертви, які виливають у Блексбурзі школи . «Передбачається, що це нове поселення означатиме, що такий фонд може бути відкритим, щоб прийняти суспільний внесок, принаймні ще п’ять років. Раніше було заплановано, буде завершена у вересні.