Untold Секрети страхування

Якщо ви не керуєте страхування правильно, він може перетворитися на повний кошмар! Ви можете легко бути прийняті для їзди страховими компаніями, якщо ви не знаєте, що потрібно звернути увагу при покупці страховки. Багато компаній тільки з того, щоб гроші споживачів. Тобто, на щастя, виключення з правил, але це все ще реальність щоб бути в курсі! Вас можуть бути стягнуті руку і ногу для нижче стандартної політики. Якщо ви знаєте, що потрібно звернути увагу і які питання задавати, цього можна уникнути.

Важливо точно знати, що ваша політика буде охоплювати. Ніколи не припустити, що ви будете повністю покриті, незалежно від виду страхування ви берете! Якщо компанія знає, що ви шукаєте найдешевший автомобіль політику страхування (тільки, щоб використовувати, наприклад) може запропонувати вам страхування цивільної відповідальності або третього страхового поліса партії. Це може здатися дуже хорошим для вас, але ви розумієте, що страхування цивільної відповідальності поширюється лише на травми і не повинні мати пошкоджень? І страхування відповідальності перед третіми особами покриває витрати іншої сторони, а не ваші збитки і витрати! Щоб уникнути неприємних сюрпризів вкрай важливо, щоб переконатися, що компанія пояснює вашу політику до вас в легко зрозуміти умови!

Страхові компанії іноді намагаються зробити стверджуючи процес якомога більш складним. Деякі клієнти в кінцевому рахунку відмовитися і забути про претензії, просто щоб уникнути подальших битвах. Тому важливо знати, хто вам слід звернутися в разі аварії або надзвичайної ситуації. Отримати прямі деталі цієї людини контакт і мати його під рукою, коли вам потрібно покласти в претензії. Не платіть нічого перед компанією у вас є доступ на ці деталі.

Запит про спеціальні знижки або послуги з доданою вартістю. У деяких випадках ви можете отримати нагороди готівкові гроші назад, якщо у вас немає всіх аварій протягом певного періоду часу. Знижки можуть також застосовуватися для нових клієнтів або для клієнтів купувати більше одного страхового продукту через ті ж компанії. Пам’ятайте, що компанії не зобов’язані розповісти вам про ці пропозиції і послугах, якщо ви спеціально не попросите про це!

Якщо вам пропонують кращу політику іншої компанії або ви хочете скасувати існуючу політику з якоїсь іншої причини, ви повинні знати, що процедура буде. Вас можуть бути стягнуті відсоток залишилися премій або ви могли б бути покарані зі здоровенним скасування плати. Деякі страхові компанії можуть навіть побудувати в положення, яке не дозволить вам перемкнути або скасувати вашу політику до кінця терміну вашої політики. Це може призвести до багато грошей кидали у воду, як ви будете діяти платити за те, що ви не використовуєте або які більше не існують! Ніколи не дозволяйте страховим компаніям, щоб тримати вас у полон. Це ваші гроші, тому це має бути ваше рішення!

Які обмеження на цю політику? Використання страхування автомобіля в якості прикладу знову ж таки, деякі компанії не могли б заплатити, якщо ви потрапили в аварію під час руху до клієнта на зустріч. Вони можуть розглядати це як вимогу про страховий бізнес, а не стандартні страхування автомобілів. Якщо ви приймаєте медичну страховку, дізнатися про які порядок і умови будуть виключені з політики. Бути чи не застраховане недостатньо правильно застраховано також може бути небезпечним для життя!

Якщо ви не задоволені відповідями ви отримуєте на поставлені вище питання, сигнальні лампи повинен світитися! Є багато страхових компаній, там, виберіть той, який ви відчували себе комфортно з!