undertanding цьому ринку страхової план і як підібрати відповідний готувати

Отримання страхового поліса зі знижкою покриття

Дуже важливо, щоб отримати медичну страховий захист просто тому, що ніхто не розуміє, коли ви отримаєте хворими. На щастя, в ці дні, це може бути безперебійної придбати низька вартість медичного страхування так само ідентичні ви купуєте автострахування. Крім того, зниження премій, зазвичай не означають погані медичні плани страхування. Причиною цього є те, що зміна є безліч варіантів, доступних для медичного страхування, які забезпечують догляд за якістю покриття. У той час як інвестиції в здоров’я угоду індивідуальне страхове обслуговування, люди відображення проблема, пов’язана із захистом верхньої якість, яка не так. Ви повинні бути впевнені, що висвітлення зустрінете вашого familyâ € ™ з здоров’я, поряд з, витрати бюджету потрібно ви не є. Це може бути марною платити готівкою в програмі, яка не буде виконувати обидві ці потреби. Дотримуйтесь цих порад, ви могли б розглянути, щоб отримати дешевий медичного страхування та рецепта.

1.Insurance покриття щомісячних премій

Або ви обираєте недорогий індивідуального медичного страхування або менш дорогою невеликої страхової компанії страхове покриття, вкрай важливо, щоб зробити порівняння між численними охорони здоров’я дбає страхування. Вивчити великі речі про численні політики, на додаток до їх премій на місяць. Ваша програма буде описано як вигідний, чи дійсно це пропонує досить катастрофічна захист, а також висока життя принаймні для двох мільйонів доларів.

2.Raise Вашої франшизи

Набагато більше ви платите зі своєї кишені, тим менше ви повинні будете заплатити у вашій премії, означає, що це можливо, щоб гарантувати низьку щомісячну премію з високою страхування франшизи. Таким чином, це більше добре, щоб підняти ваш франшиза. Крім того, існує кілька пакетів, які можуть дозволити вам отримати пішла франшизи про витрачання обережності лікування, випадкові травми, візити до лікаря і рецептів.

3.Medical компанія повинна

Переконайтеся, що ваш страховий план стикаються ваші медичні постачальником потрібна просто тому, що зазвичай пакети страхування мати список провайдерів, які надають послуги вашої медичної допомоги страхування дешеві програми з меншими витратами. Якщо ви зацікавлені в отриманні медичних компаній з лістингу привілейованих постачальників, є ймовірність того, що ваша страхова компанія може платити тільки частину свого пов’язані зі здоров’ям зборів.

4.Купіть окремі медичного страхування для кожного відносного

Ви можете допомогти заощадити трохи додаткових доларів на медичне страхування страхування рахунку шляхом придбання індивідуальних планів для кожного члена сім’ї, особливо для дітей, які не досягли віку вісімнадцяти років і членів сім’ї.

5.Medical медичного страхування надаються вашому робочому місці

Це може бути набагато краще, якщо ви, на щастя, володіють медичного страхування покриття з боку вашої компанії. У великій кількості робочих місць, організації складають повну або малу частину employeeâ € ™ з високою якістю. Тим не менш, підтримувати його в межах увазі, що роботодавці зазвичай не постачаємо точно такі ж компанії для Вашої родини.

6.Get високий страхування франшизи стратегії

Ви можете отримати собі високу франшизу стратегія, яка працює з використанням оздоровчих ощадні рахунки. При цьому ви повинні будете поставити гроші в незалежній рахунок, щоб мати можливість створювати уваги без податків. Таким чином, ви можете сплатити своє здоров’я Витрати, пов’язані з використанням цього індивідуального рахунку. Тим не менше, ці рахунки працюють з високою страхової франшизи плани, які припускають, ви не плануєте платити багато щомісячних премій.

7.Affordable короткострокового медичного страхування

Ви можете також отримати угоду медичного страхування турботою про Вас, на додаток до вашої сім’ї, щоб скористатися перевагами відповідно до ваших посібник.