undertanding страховому секторі і як знайти правильну стратегію

Отримання дешевше медичного страхування

Важливо, отримувати медичне обслуговування в страхове покриття покриття просто тому, що ніхто не знає, в будь-який час ви будете отримувати нездоровим. На щастя, в даний час, це може бути безперебійної купити дешеві медичної допомоги так само, як же, як ви отримуєте страхування автомобіля. Крім того, знизити ставки зазвичай не стоять для бідних догляду плани медичного страхування. Причиною цього Змінити є той факт, що в даний час існує безліч рішень для медичного страхування, які пропонують якісні покриття. При покупці недорогого індивідуального медичного догляду, люди сьогодення випуску відносно високий охоплення якості, яка насправді не так. Ви повинні переконатися, що захист зустрінете здоров’я Вашої сім’ї, а також, необхідністю бюджет чи ні. Це може бути неефективно вкладати кошти в програми, яка не задовольняє обидві ці потреби. Дотримуйтесь цих порад, ви могли б розглянути, щоб отримати менш дороге страхування здоров’я і рецепта.

1.Insurance покриття щомісячних премій

Або ви отримуєте дешевше індивідуального медичного догляду або дешеві малого бізнесу медичного страхування, це може бути важливо створити оцінки між чимало охорони здоров’я дбає страхування. Вивчити великих речей про різних стратегій, а також, їх щомісячні премії щомісяця. Ваша програма, безумовно, буде вигідно одним, чи є це достатньою devistating пропонує захист, а також життя найвищу підтримку не менше 2 мільйонів доларів.

2.Lift до Вашої франшизи

Набагато більше ви витрачаєте з вашої кишені, тим менше ви повинні будете заплатити у вашій премії, означає, що ви можете гарантувати мінімальний щомісячний внесок з високою страхування франшизи. В результаті, це більше добре, щоб підняти ваш франшиза. Крім того, існує кілька програм, які ви могли б отримати усунути страхування франшизи про вартість обережності уваги, випадкові травми, відвідування офісу і ліки.

3.Healthcare компанія повинна

Переконайтеся, що ваш страховий поліс стикаються ваші медичні постачальником хоче просто тому, що як правило, страхові плани є список постачальників, які надають послуги для Вашого здоров’я охоплення менш дорогі програми на аа меншою кількістю витрат. Якщо ви думаєте про отримання медичних послуг зі списку привілейованих постачальників, є ймовірність, ваша страхова компанія може оплатити половину можливо ваші витрати Охорона здоров’я.

4.Purchase незалежного медичного полісу медичного страхування для кожного члена сім’ї

Ви можете зберегти трохи додаткових грошей на страхування медичне страхування, вибравши індивідуальні програми на кожного члена сім’ї, особливо для дітей, які не досягли 18 років, і члени сім’ї.

5.Health страхування догляду поставляються вашому робочому місці

Це набагато краще, якщо ви могли б бути щасливі мати медичну страховку, виділені з ваших компаній. У більшості робочих місць, роботодавець компенсувати повною або невелику частку високу якість хорошої людини. Обов’язково переконайтеся, що він залишається в своєму розумі, що компанії зазвичай не дати вам той же постачальників для домашнього господарства.

6.Acquire верхнього допустимого плану

Цілком можливо, щоб отримати собі високу допустиму програму, в якій функції, використовуючи оздоровчий ощадний рахунок. Через це ви повинні поставити свої важко зароблені гроші в індивідуальному рахунку, так що ви можете заробити цікавість без урахування податків. Таким чином, ви в змозі оплатити медичні витрати з цим незалежним рахунків. Тим не менше, ці рахунки працюють з гарною страхової франшизи політики, які припускають, ви можете бути не збираюся платити багато ставок.

7.Low вартість короткого терміну охорони здоров’я

Можна також отримати недорогу медичну страховку для себе, на додаток до вашої сім’ї, щоб скористатися перевагами у відповідності з вашим бюджетом.