undertanding страхового ринку і шляхи, щоб вибрати правильний план

Придбання економічні медичне страхування

Важливо, щоб придбати медичне страхування покриття пов’язано з тим, ніхто не знає, коли один хворий придбає. На щастя, в даний час, це безперебійна придбати низьку вартість страхового поліса покриття так само, як же, як ви отримуєте страхування автомобіля. Крім того, зниження ставки не є символом бідні політики охорони здоров’я страхування. Справжня причина цього альтер завжди, що в ці дні є безліч варіантів, доступних для медичного страхування, які також забезпечують якісне покриття. При інвестуванні в дешевому окремих медико-санітарної допомоги, присутні проблеми, пов’язані з високим ступенем захисту якості, що абсолютно не так. Ви повинні переконатися, що захист буде відповідати санітарним Вашої родини, а також, необхідність діапазон цін чи ні. Це марно платити готівкою в програмі, яка не виконує цих двох потреб. Ось кілька порад, ви можете розглянути, щоб отримати страхові угоди здоров’я та рецепта.

1.Health покриття Премії

Або ви купуєте низької вартості окремого медичного страхування або менш дорогою малого бізнесу медичного страхування, важливо створити порівняння між численними медичного страхування турбот. Вивчіть переваги багато різних планів, а також, їх щомісячні премії кожен місяць. Ваша стратегія буде описана як вигідний, будь він пропонує достатній захист катастрофічних поряд з підтримкою високого життя з мінімумом два мільйони доларів.

2.Raise Вашої франшизи

Чим більше ви витрачаєте зі свого гаманця, тим менше ви повинні будете заплатити у вашій премії, означає, що ви в змозі гарантувати низькі щомісячні премії з хорошим страхування франшизи. В результаті, це може бути більш вигідним, щоб підняти ваш страховий франшизи. Крім того, існує безліч планів, які могли б дозволити вам отримати усунути франшизи про витрати обережності лікування, травми, відвідування офісу і ліки.

3.Medical компанія хоче

Переконайтеся, що ваш страховий план досвід вашого постачальника послуг охорони здоров’я потребує пов’язано з тим, як правило, програми страховий поліс принести список провайдерів, що надають послуги з медичної допомоги страхового покриття низької вартості стратегії в аа меншою кількістю витрат. Якщо ви замислюєтеся про отримання медичних компаній з резюме переважним компаній, існує ймовірність того, що ваша страхова компанія, можливо, заплатити половину вашого збори охорони здоров’я.

4.Obtain окремої медичної допомоги страхового покриття покриття для кожного члена сім’ї

Можна зберегти трохи додаткових доларів за медичне страхування страхування рахунків, отримуючи індивідуальні політики для кожного члена сім’ї, особливо для дітей, молодше вісімнадцяти років, та членами родини.

5.Medical страхового покриття з використання робочого місця

Це може бути краще, якщо вам пощастить, щоб мати медичну страховку догляду, пропонованих вашим роботодавцям. У більшості місць роботи, роботодавців компенсувати повний або невелика частина премії працівника. Тим не менш, тримати його в думці, що роботодавці зазвичай не дають вам ті ж послуги для близьких.

6.Obtain верхній франшизи стратегії

Ви можете отримати високу франшизу стратегія, в якій функції, використовуючи збереження благополуччя розгляду. Через це ви повинні будете розмістити свої важко зароблені гроші в індивідуальне розгляд, щоб мати можливість заробити увагу без урахування податків. Таким чином, ви в змозі оплатити ваше здоров’я звинуваченнями, пов’язаними з цим конкретним індивідуальних рахунків. Тим не менше, ці рахунки працюють з гарною франшизи політики, раджу вам не може бути швидше за все, платити багато премій.

7.Inexpensive короткий строк медичного страхування

Ви можете також отримати доступне медичне страхування турботою про Вас особисто, на додаток до вашої сім’ї, щоб скористатися величезними перевагами відповідно до ваших посібник.