undertanding страхового бізнесу і те, як вибрати відповідну стратегію

Вибір низької вартості медичне страхування

Дуже важливо, для отримання медичної допомоги страхового покриття просто тому, що жодна людина не знає, коли один хворий придбає. На щастя, на сьогоднішній день, це безперебійна придбати економічний медичного страхування так само, як же, як ви отримуєте страхування автомобіля. Більш того, зниження ставок не є символом слабкої медичної допомоги планів медичного страхування. За цих підстав Змінити завжди, що в ці дні є безліч можливостей для страхового покриття, які також забезпечують якісний захист. У той час як придбання зі знижкою індивідуального страхування здоров’я, присутні проблеми, що стосуються високий охоплення якості, яка не є правдою. Ви повинні переконатися, що захист буде бачити ваше familyâ € ™ з здоров’я, поряд з, діапазон цін необхідністю або іншим чином. Марно витрачати гроші всередині плану, яка не задовольняє обидві ці потреби. Ось кілька порад, ви можете розглянути можливість придбання доступного охорони здоров’я та рецепта.

1.Health догляду щомісячних премій

Або ви купуєте економічні індивідуального медичного страхування або дешевий маленький страхової компанії страхове покриття, важливо створити порівняння між численними медичного страхування турбот. Вивчити переваги численних планів, а також їх премії на місяць. Ваша програма, безумовно, буде корисно одному, будь то пропонує досить жахливе Protection Plus життя найвищу підтримку не менше двох мільйонів доларів.

2.Raise Вашої франшизи

Чим більше ви платите зі своєї кишені, тим менше вам доведеться платити у вашій премії, означає, що ви можете гарантуємо найнижчі щомісячні премії з високою страхування франшизи. Отже, це більше добре для підніми страхування франшизи. Крім того, існують численні програми, яка могла б дозволити вам отримати усунути страхування франшизи на витратах захисного догляду, нещасних випадків, відвідування офісу і приписів.

3.Health пов’язаних послуг хоче

Переконайтеся, що ваш страховий поліс досвід вашого постачальника послуг медичного хоче, бо зазвичай страхові пакети нести список компаній, які надають послуги для договірної програми страхування з набагато меншими витратами. Якщо ви ентузіазмом про отримання медичних компаній з лістингу рекомендованих постачальників послуг, існує можливість того, що ваша страхова компанія, можливо, платити частину ваших медичних витрат.

4.Купіть окремі медичного страхування для кожного члена сім’ї

Можна зберегти додаткові гроші на медичне страхування страхування рахунку шляхом отримання індивідуальної політики на одного члена сім’ї, спеціально для дітей у віці до вісімнадцяти років і віку членів сім’ї.

5.Medical медичного страхування дає ваш офіс

Це набагато краще, якщо ви можете бути щасливим, щоб мати страхове покриття політики, пропоновані вашої організації. У великій кількості робочих місць, роботодавці складають повну або половину людини високої якості. Тим не менш, переконайтеся, що він залишається в своєму розумі, що роботодавці не надають тій же постачальників для утриманців.

6.Obtain високий допустимий план

Ви можете отримати високу допустиму стратегію, в якій функції, що мають збереження здоров’я рахунків. Для цього вам необхідно розмістити гроші всередині окремого розгляду, щоб мати можливість виплачувати відсотки без податків. Таким чином, ви в змозі оплатити ваше здоров’я звинуваченнями, пов’язаними з цим конкретним індивідуальних рахунків. Тим не менше, ці рахунки працюють з гарною франшизи програм, які припускають, ви можете бути не збираюся платити багато ставок.

7.Affordable Короткострокове страхування охоплення політики

Ви можете також отримати дешеві поліса страхування відповідно до ваших потреб, а також, ваших близьких, щоб скористатися перевагами по відношенню до вашого бюджету.