undertanding секторі страхового покриття і спосіб правильно вибрати програму

Вибір угоди медичного страхування

Вкрай важливо, щоб отримати медичне страхування покриття, тому що жодна людина не розуміє, коли одна отримає хворий. На щастя, в даний час, це безперебійна купити дешеві поліса страхування так само, так само, як ви купуєте автомобіль страхування. Крім того, зниження ставок не вказують слабкі медичного страхування. Підставами за цим альтер завжди, що є численні можливості для страхового покриття, які забезпечують якісне покриття. Під час отримання економічних індивідуальний охоплення страхового поліса, присутні проблеми, що стосуються захисту верхнього якості, яке насправді не правда. Ви повинні переконатися, що захист буде відповідати вашим familyâ € ™ з оздоровчим, а також, необхідністю бюджет чи ні. Це може бути марно витрачати гроші в програмі, яка не буде виконувати обидві ці потреби. Нижче наведені відмінні поради ви можете розглянути можливість придбати зі знижкою медичне страхування та рецепта.

1.Medical медичних страхових премій

Або ви купуєте доступного індивідуального медичного страхування або інших недорогих маленьких підприємством медичного страхування, необхідно зробити оцінку між чимало охорони здоров’я дбає страхування. Подивіться на численні переваги політики, а також темпи їх кожен місяць. Ваша програма буде вважатися одним корисним, чи є це пропонує адекватну жахливе покриття, а також життя найбільшу допомогу з мінімальними 2000000 доларів.

2.Raise Вашої франшизи

Чим більше вам доведеться платити зі свого гаманця, тим менше ви повинні будете заплатити у вашій премії, означає, що ви можете гарантуємо найнижчі щомісячні премії з хорошим страхування франшизи. Таким чином, він може бути більш гарним, щоб підняти ваш страховий франшизи. Крім того, є декілька планів, які можуть дозволити вам отримати пішла франшизи на вартість обережності увагу, травми, візити до лікаря і рецептів.

3.Medical вимоги агентування

Переконайтеся, що ваш страховий план стикаються ваші медичні постачальником хоче, бо зазвичай страхові плани принести список компаній, які надають послуги для вашого страхового поліса покриття недорогі стратегії з меншими витратами. Якщо ви могли б думати про отримання медичних компаній з резюме сприяння постачальників, існує ймовірність того, що страхова компанія, можливо, заплатити невелику частину свого медичні витрати.

4.Purchase окремих медичного страхування план для кожного відносного

Ви можете допомогти врятувати трохи додаткових грошей на страхування план охорони здоров’я, набуваючи індивідуальні програми на кожного члена сім’ї, спеціально для дітей у віці до вісімнадцяти років і віку членів сім’ї.

5.Health покриття надані вашим місцем роботи

Це може бути краще, якщо ви могли б бути щасливі мати медичну страховку наданий організацій. У багатьох місцях роботи, організації компенсувати повний або фракції високої якості гарного працівника. Тим не менш, підтримувати його в межах вашого розуму, що компанії, як правило, не дає вам ті ж компанії, для домашнього господарства.

6.Get більш високий страховий франшизи стратегії

Ви можете отримати високу франшизу програма, яка працює мають благополуччя збереження рахунків. Для цього вам доведеться розташування ваші гроші всередині незалежних рахунком, для того, щоб викликати інтерес без податків. Таким чином, ви в змозі оплачувати свої власні витрати на охорону здоров’я з цим конкретним незалежним рахунків. Тим не менше, ці рахунки працюють з високою франшизою програм, раджу вам не може бути швидше за все, платити багато премій.

7.Low вартості короткострокового медичного страхування

Ви можете також отримати недороге медичне страхування відповідно до ваших потреб, поряд з, вашій родині, щоб скористатися величезними перевагами у відповідності з вашим бюджетом.