ULIP – нові керівні принципи у відповідності з IrDA річний звіт 2009-10

У січні 2008 року IRDA зробила її обов’язковою для всіх компаній зі страхування життя, щоб забезпечити докладний звіт про розмір отриманої комісії, збори, що стягуються і гроші для інвестицій, що надається страхувальникові по відношенню до Unit Linked страхові продукти (ULIP) для кожного рік терміну дії договору. Керівних принципах, що страхувальник повинен також протидії підписати екземпляр Ілюстрація продажів, так що завірений документ стає частиною політики документ, виданий на них. По-друге IRDA буде утримуватися від схвалення продуктів, які дуже важко зрозуміти для майбутніх страхувальників.

У рамках діяльності в галузі розвитку, IRDA позиціонує різні заходи

(Я) для підвищення життя і охоплення

(II), щоб зробити продукт дійсно довгостроковий характер.

Відповідно, IRDA видало циркуляр немає. 102 від 28 червня 2010 щодо різних компонентів ULIPs. За цим пішла інша прояснити нашу кругову немає. 124 від 4 серпня 2010 роз’ясненні кілька конкретних питань. Істотні особливості структурних змін, до яких прийшов IRDA в рамках цих ініціатив, вказані нижче:

Три роки блокування в період для всіх Unit Linked продуктів був збільшений до строком на п’ять років, в тому числі його застосовності для поповнення страхових внесків. Під час цієї передбачених блокування в період залишилися не виплати з політики, яка, відпали / здався / припинені не дозволяється бути зроблені. Решта платежі за політики, що випливають з політики, які стоять завершився / здав / припинена під час блокування в період виплачується після закінчення терміну блокування в період та відповідно з відповідними правилами IRDA.
Немає часткове зняття не допускається під час блокування в період. Тим не менше, політика кредити можуть бути надані під час блокування в період.
Всі регулярні премії / обмежене ULIPs премія повинна мати рівномірний / рівень виплати премій. Будь-які додаткові преміальні виплати розглядаються як “єдиний преміум» для цілей страхування.
Всі компанії з обмеженою блок пов’язаний премії страхових продуктів, крім одного продукти преміум-класу, преміум-класу повинні платити термін не менше п’яти років.
Страхові компанії повинні рівномірно розподілити загальний витрат по відношенню до ULIPs за блокування в період.
Всі Unit Linked засобів, крім пенсії та ренти продуктами повинні забезпечувати мінімальне покриття смертності або медичне обслуговування. Смертність та / або здоров’ю кришка також може бути запропонована разом з пенсійним / ануїтету продуктів, як вершники, даючи достатню гнучкість для страхувальників для вибору обкладинки свого вибору.
Всі Поповнити премій, зроблені в ході продовження договору, за винятком пенсійних / ануїтету продукції, також повинні мати компонент страхового покриття, такі Поповнити премії розглядаються як однієї премії.
Накопичений фонд значення одиниці пов’язані пенсійної / ануїтету продукції є «Фонд Value”, як і на дату погашення. Усі пенсійні ULIP / ануїтети запропонуємо мінімальну гарантовану прибутковість в 4,5% річних або, як зазначено в IRDA, час від часу, в кінці терміну. Це гарантувало повернення чинному на дату погашення, для політики, де все через премії виплачуються. Мінімальна гарантована швидкість 4,5% річних поширюється на всі вклади / премії, отримані до 31 березня 2011. З 1 квітня кожного року починаючи з 2011 року, гарантована процентна ставка становить 50 базисних пунктів вище середнього зворотного ставку репо переважаючі за станом на останній робочий день червня, вересні, грудні і березні попереднього року. Таким чином, гарантована процентна ставка було передбачено підлягати не більше 6% річних і не менше 3% річних.
У разі Unit Linked пенсійної / ануїтету продукції, часткове зняття не допускається під час фази накопичення. Страхову компанію потрібен для перетворення накопиченої вартості Фонду в ануїтет в дата набуття чинності нового закону. Тим не менш, застрахований має можливість їздити до максимум одну третину накопиченого значення як одноразово у момент надання права. У разі здачі, тільки максимум одну третину здачу значення може бути замінена після блокування в період. Сума, що залишилася повинна бути використана для покупки ануїтету, відповідно до положень розділу 4 Закону про страхування 1938 року.
IRDA прописав шапку за звинуваченням у випадку Unit Linked контрактів (I) з терміном на 10 років або менше, і (II), для тих, з перебуванням понад 10 років. Тим не менш, з урахуванням припинення / lapsation / капітуляції поведінку і з метою згладжування кришку за звинуваченням встановлено наступні обмеження були передбачені які діють з 5-річчя політики:

Кількість років, що минули з моменту створення
Максимальне зниження врожаю

(Різницю між валовим і Чиста дохідність (у% річних))

5
4,00

6
3,75

7
3,50

8
3,30

9
3,15

10
3,00

11 і 12
2,75

13 і 14
2,50

15, а потім
2,25

Відповідно до положень, чисте зниження врожаю для політики з терміном менше або дорівнює 10 років не повинні бути більше, ніж 3,00% в кінці терміну. Для політики з терміном понад 10 років, чиста зниження врожаю в кінці строку не повинна перевищувати 2,25%.
Максимальна сума кредиту, яка може бути санкціонований ні за яких ULIP політика не повинна перевищувати 40% від викупної вартості в цій політиці, де капітал складає більше 60% від загальної вартості інвестиційного і не повинен перевищувати 50% від викупної вартості тих політики, де боргові інструменти припадає більше 60% від загального обсягу інвестицій.