Top Car десятки страхових питань і відповідей

У вас є питання страхування автомобіля? Тут в першу десятку питання страхування автомобіля в комплекті з відповідями.

Чи потрібно страхування автомобіля водити мою машину?

Так. Всі держави вимагають, щоб мати страхове покриття відповідальності, а в деяких штатах вимагаємо, щоб у незастрахованих охоплення автомобіліста яка страхує вас від збитків від аварії з вини незастрахованих, застраховано недостатньо, або втеча водія з місця дорожньо-транспортної пригоди. Відвідайте відділ Вашої держави страхування сайт, щоб дізнатися, які вимоги вашої держави є.

Який мінімальний розмір страхової суми мені потрібно?

Мінімальна сума страхового покриття в більшості держав є страхування відповідальності. Це включає в себе:

* Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності, яка платить за збитки та судові витрати, якщо ви притягуються до відповідальності в аварії авто та інші люди гинуть або отримують поранення.

* Відповідальності за шкоду власності, яка платить за ремонт або заміну автомобіля іншого водія, коли ви призвести до аварії.

Які інші покриття я повинен отримати?

* Зіткнення освітлення платить, щоб відремонтувати або замінити свій автомобіль, коли він пошкоджений в результаті нещасного випадку.

* Всебічне висвітлення платить, щоб відремонтувати або замінити свій автомобіль, коли він постраждав від пожежі, крадіжки, вандалізму або стихійні лиха.

* Особистий охоплення захисту травми оплачує медичні витрати для вас і ваших пасажирів, коли ви потрапили в аварію. Воно також оплачує витрати на медичне обслуговування для вас і вашої родини, коли ви поранені в автомобіль іншої людини або ходьба.

Де я можу отримати дешеве страхування автомобіля?

Кращий спосіб отримати низьку ціну на страхування автомобіля є порівняйте ціни від різних компаній. Є в даний час страхової порівняння сайтів, де ви можете отримати ставки від ряду компаній, щоб ви могли порівняти всі свої ставки і вибрати кращий з них.

Деякі з цих сайтів навіть є онлайн чату, де ви можете отримати відповіді на будь-які Ваші запитання від страхової експерт. (Див. посилання нижче).

Як я можу понизити мій премії?

Ви можете знизити вас премії за рахунок підвищення вашої франшизи. Наприклад, піднявши його з $ 250 до $ 1000 можна заощадити 15% до 50% на щорічні премії.

Що таке франшиза?

Франшиза суму ви повинні заплатити в сторону позов ваша страхова компанія буде платити.

Які знижки є в наявності?

Більшість страхових компаній дасть вам знижки:

* Страхування як ваш автомобіль і ваш будинок з ними.

* Встановлення пристроїв безпеки на вашому автомобілі, таких як протиугінних пристроїв та охоронної сигналізації.

* Маючи хорошу запис водіння не менше трьох років.

* Взявши курс освіти водіїв.

Чи мій кредитний рейтинг впливає на мої ціни?

Так, більшість автомобілів страхові компанії тепер використовують свій кредитний рейтинг як чинник у визначенні вашого автомобіля страховий тариф.

Як я знаю, я вибираю компанії будуть платити мої вимоги?

Ви можете перевірити рейтинг фінансової страхової компанії, який вимірює його платоспроможності претензій, на AM Кращий веб-сайт (ambest.com)

Як я знаю, я вибираю компанію дасть мені хорошу службу?

Ви можете отримати страхову компанію задоволеності клієнтів у JD Power & сайті молодшого (jdpower.com).