The Great Escape

Серед й песимізму є промінь надії. Він поставляється у вигляді легкої розваги і дозволяє людям втратити себе в іншому світі протягом кількох годин на тиждень. Так, сім’ї можуть забути сувору реальність їх повсякденному житті і бігти з дозою рентгенівського божевілля фактор або світовою знаменитістю танці суворо.

У важкі економічні часи, масові розваги часто приймає форму великої протиотруту. У 1980-х це було шоу, як Даллас і династії, взяв народ у світ гламуру і блиску. Escapism пропонує людям можливість переорієнтувати свою увагу на приємних речах, на відміну від суворої реальності повсякденного життя. І це не важко зрозуміти, чому більшість людей повинні зробити це. Погляд на газету побачать історій хвороби, скорочення робочих місць і надмірності домінуючою заголовки.

У той час як ТБ-шоу пропонують довгоочікуване полегшення від економічної невизначеності, важливо, що люди взяти тайм-аут, щоб розглянути їх власне фінансове становище. Як натисканням як він є, це означає, дивлячись на те, як вони б вижити, якщо вони не в змозі працювати з причини хвороби або інвалідності. Багато людей вважають, що вони можуть розраховувати на державну допомогу в якості запасний план. Але останні дослідження з шотландського Резервного показало, що майже 40 мільйонів британців не знають, що фінансова підтримка, яку вони фактично отримують від уряду, якщо вони були діагностовані з серйозними захворюваннями.

Ідея, що держава забезпечить людина повинна захворіти і не в змозі працювати, може зупинити людей від вважати, що існує реальна потреба в страхуванні. Проте, якби вони перестали думати, як вони і їх сім’я вижити на всього за £ 79,15 на тиждень хворі платять * вони скоро зрозуміють цінність інвестицій в захист політики.

Для будь-якої сім’ї, переживає падіння доходів буде мати серйозний вплив на їхній спосіб життя. Більшість людей застрахували свій будинок, свою машину і, можливо, їх домашніх тварин, але скільки зробили кроки, щоб забезпечити їх найцінніший актив – себе? Всім відомо, що страхування життя може дати фінансове забезпечення для членів їх сімей, коли вони помирають, але це також життєво важливо враховувати застрахуватися, якщо вони захворіли і були не в змозі працювати.

Навіть багато хто з тих, хто страхування життя мають занадто мало, щоб забезпечити реальний захист для тих, хто залишився позаду. Часто він буде робити не більше, ніж погашення іпотеки, але без інших гроші не приходили і годувати сім’ю, що залишилася партнера все ще може бути змушений продати свій будинок, щоб вижити. Вони також будуть з усіх сил намагається заплатити за основу, як продукти харчування, одяг, рахунки і машини.

З коаліційний уряд шукає, щоб зробити подальші скорочення, щоб вигоди, які люди повинні діяти самі будувати фінансової безпеки, якщо відбудеться найгірше. Маючи надійний план на місці допоможе створити душевний спокій. І сумою, яка виплачується з плану захисту, в кінцевому рахунку пропонують набагато значнішу суму, ніж уряд виплат міг.

Однак у зв’язку з скороченням витрат домінуючою заголовки, як можна переконати МРС, щоб громадяни користувалися захистом? Вичерпний огляд витрат буде відчули багато домогосподарства. І малоймовірно, що сім’ї захочуть розлучитися з будь-яким зайві гроші, коли кожна копійка на рахунку. Але, спілкуючись переваги захисту споживачів і підкреслюючи той факт, що люди боротимуться за виживання, якщо вони повинні були покладатися на державні допомоги, ми можемо тільки бачити пріоритети переглядаються і збільшення обсягу продажів.

Шоу, таких як фактор X і Strictly Come Dancing стали засобом нації ескапізму. Захисту включають в себе засоби, щоб мати повний спокій.