Tesco страхування подорожей

Як сезон літнього відпочинку на це ми, багато відпочиваючі вже рахую дні, поки вони не упаковують свої речі і вирушай у ЗС

На жаль, свята не завжди все йде за планом, у 2007 році до трійки претензій отриманих Tesco страхування подорожей, були для втрати багажу, на частку яких припадає 40 відсотків претензій; курс лікування з 30 відсотків до 20 відсотків на користь скасування.

Страхування подорожей Теско формі був складений список з найбільш поширених питань у їх власників у політиці, до них відносяться.

Якщо мій політ, парою або поїзд затримується, що я повинен робити?

У той час, затримка відбувається, переконайтеся, що ви отримаєте письмове підтвердження від авіакомпанії, поїзді або поромі, даючи точних відомостей про причину та тривалості затримки, і передати ці відомості в вашому страховика. Перевірять з несучою як іноді мандрівники дають ваучери, що дають право безкоштовні напої.

Хоча я далеко від дому, що я повинен робити у випадку втрати або крадіжки мого майна?

Найголовніше ви повинні повідомляти про будь втраті або крадіжці в поліцію протягом 24 годин. Якщо вам не вдалося зв’язатися з поліцією, вам слід звернутися або до представника тур або постачальник розміщення або носій – наприклад, авіакомпанії або поромної компанії ви подорожували.

Що робити, якщо мені потрібна медична допомога, перебуваючи за кордоном?

Якщо стан здоров’я, здається, серйозно, ви повинні зателефонувати в наш аварійного Helpline 0044 870 024 2796 (001 866 496 5249 для США), як тільки ви можете за порадою і допомогою. Tesco Туристична страховка обійшлася клієнтів для зараження крові в Туреччині, інфарктів у Мексиці та дорожньо-транспортних пригод в США. Для незначних лікування, ви повинні платити ніяких рахунків себе і зберігайте квитанції, так як це допоможе нам мати справу з вашої заявкою.

Чи Tesco Страхування подорожей охоплюють існуючі медичні умови?

Tesco Туристична страховка не поширюється на претензії, пов’язані з існуючими захворюваннями. Це включає в звичайних умовах, таких як астма і діабет. Якщо будь-яке з наступних дій до вас не хвилюйтеся, ви все ще можете подзвонити нам для великого значення з врахуванням цитату на 0845 300 8800.

Що таке страховий поліс надлишок?

Це частина вимоги, що ви згодні платити – ми покриваємо ви на суму, що залишилася до межі вашої кришкою. Наші претензії консультанти скажуть вам, розміру франшизи та деталі можна знайти у вашій політиці графіком. Ми будемо віднімати суму політики надлишки від врегулювання вашої заяви, або в якості альтернативи наш призначений фахівцем чи постачальник буде збирати цю суму з вас від нашого імені.

Страхової компанії, що держави, медичні умови, які не включені в їх страховий поліс, до них відносяться

– Якщо страхувальник (и) очікують операції або будь-які форми медичного обстеження / лікування, або в якості стаціонару або амбулаторно.

– Політика Організатор (и) отримали медичну допомогу протягом останніх 3 місяців у зв’язку з хворобою або травмою або отримали медичну допомогу в минулому місяці, як у лікарні амбулаторно.

– Політика Організатор (и) приймаєте ліки або мали ліків, приписаних для існуючого стану.

– Політика Організатор (и) страждають від або постраждали від раку або серцево-судинних стані.

Джим Брюс, глава Tesco Travel Insurance сказав: “У цей час року, коли люди з нетерпінням чекаю свої кровно зароблені перерву, це більш важливо, ніж коли-небудь, щоб зменшити шанси непередбаченої події псувати свято забезпечення у вас є адекватні подорожей. Страхування є першим кроком, і знаючи, що робити в разі невдачі необхідно теж. Ми сподіваємося, що, озброївшись відповіді на ці запитання й відповіді, мандрівники зможуть розслабитися і насолодитися їх свят “,