Tesco страхування забезпечує захист вашого майна і цінностей

Tesco Страхування Великобританії стежить за захист вашого майна та інших цінностей в безпрецедентні випадки. Під час стихійного лиха або необгрунтоване обставин, Tesco Страхування стоїть поруч з вами, щоб запропонувати повну чисту безпеки. Ось деякі подробиці з послуг страхової компанії для вас.

Tesco страхування автомобіля

Нові власники автомобілів можуть скористатися правом вигляд автомобіля, покриття страхування від розподілу страхування автомобіля страхової Tesco. Клієнти можуть скористатися знижкою п’ятдесят відсотків за звинуваченням в розбивці вартість послуг і п’ятнадцять відсотків онлайн знижки для першого року страхування.

Шановними клієнтами визнаються шляхом подарунків клубних карт, щоб зробити заощадження на подальші премії і в той же час збирати точки клубної карти. Tesco страхування автомобіля є кращим вибором для тих, хто має обмежені можливості інвестицій у страхування автомобіля.

Tesco клієнти можуть отримати знижку п’ятнадцять відсотків від вартості повного обслуговування автомобіля і десять відсотків знижки на вартість ремонту авто доступні в магазинах по всій країні. Крім того, клієнти Tesco страхування кваліфіковані, щоб насолоджуватися додаткової знижки на страхування Tesco додому.

Перевага Tesco Ван Страхування покриває відсотки власників бізнесу, які можуть бути доступними для власника або водія.

Tesco Страхування житла

Це має сенс для власників будинку, щоб придбати страховий Tesco будинку, який працює у три яруси.

Це значення, охоплення, який є основним страхування будинку. Вона охоплює найважливіші фактори ризику, такі як пожежі, повені, бурі і крадіжки зі зломом. Юридична консультація надається також під час судових процесів кордону з сусідами.

Значення стандартного охоплення Tesco страхування є поєднання охоплення значення й інші додаткові функції, такі як тріщини труб через замерзання холодної, виготовлення ключів замінений після крадіжки зі зломом. Поряд з цим охоплення є більше з висвітлення особистих цінностей для захисту окремих статей, як мобільні телефони і кредитні карти, залишені у вашому будинку, поки ви були відсутніми понад шістдесят днів.

Tesco Страхування житла є кращим з партії, тому що вона має багато привілеїв для клієнтів і має додаткові функції, такі як надання надзвичайної ситуації в будинку, навколо охоплення годинник і захист від шахрайства ID.

Tesco додому страхування забезпечує більше переваг для своїх клієнтів ще на п’ять відсотків знижки на страхування автомобіля Tesco і вдома послуг ремонту, щоб скористатися безперебійну ремонт для вашого будинку.

Tesco страхування подорожей

Tesco Страхування пропонує страхування подорожей для всіх подорожей поїздок по Європі, а також у всьому світі турів. Ці страховки можуть бути надані окремим особам або сім’ям або парам збирається на гастролі. Вся подорож клієнтам надається круглий годинник телефон довіри надзвичайних Страхування подорожей Tesco.

Політика Tesco страхування більше 50 ¤ можете насолоджуватися медичного страхування до межі ¤ 2000000 і на відновної вартості статей на загальну суму ¤ ¤ 1250 і 625 для дорослих і дітей відповідно.

Привілеї і пільги, надані страхової Tesco рідкісні, коли вони в порівнянні з вигодами і перевагами з іншими страховими компаніями. Коли ви робите, що ви знайдете страхування Tesco більш гідним для вашого вибору страхової компанії.