teenagerssocial мереж і крадіжки особистих даних

Ми написали цю статтю для всіх підлітків, і ваші мами і тата.

Мільйони і мільйони підлітків використовують сайти соціальних мереж, щоб поспілкуватися з друзями і познайомитися з новими друзями. Більшість людей в Інтернеті, ймовірно, добре, але закон середніх вимагає, щоб деякі ні. Деякі люди, відверто кажучи, сталкери і крадіжки особистих даних. Ті з вас, шукає відносини можуть бути найбільш уразливими для сталкера. Злодій особистість і людина, яка хоче зробити вам фізичний шкоду навмисно полює для людей, які відкриті, довірливі і шукає відносин. Вони поставлять часу і зусиль на отримання вашу довіру і дізнатися все про вашої особистості. Захистіть вашу особистість. Ви повинні думати, перш ніж відправляти щось у свій блог.

Якщо ви розмістите цю фотографію шоу утримання дорослих і текст про притягнення в зрілому поведінки ви можете дуже добре б запрошувати людей, які хочуть заподіяти шкоду вам і крадіжки особистих даних. Будь ласка, будьте обережні і використовувати здоровий глузд. Якщо ви не хочете, щоб ваша мама або тато, щоб побачити його, то не відправляйте його. Ніколи не робіть ваше повне ім’я суспільного і навіть ваше перше ім’я може бути помилкою. Замість цього, ви можете використовувати псевдонім. Роблячи це, ніхто не буде знати, хто ви насправді, якщо ви не хочете, щоб вони. Злодії ідентичності також в Інтернеті, коли ви, дивлячись на тих, хто розміщувати свої адресу, номер телефону, номер посвідчення водія, номер соціального страхування, номер студентського квитка, і дату народження і місто ви живете

Особистості злодіїв є знання та вміння, щоб з’ясувати номер соціального страхування, коли у них є ваші рік народження і місто, ви народилися дюйма Це було б чудово, щоб відправити році ви народилися або ваш вік, але коли злодій чи сталкер поєднує в собі цю інформацію з тим, де ви народилися, у них є можливість з’ясувати ваш SSN.

При зустрічі з новими людьми онлайн, ви ніколи не повинні здаватися вашу особисту інформацію кому-небудь. Просто знайте, що 15% всіх крадіжки скоєно членом сім’ї або дуже хороший друг, який жертви думали, що можуть довіряти. Наскільки я можу судити, більшість підлітків приєднатися до сайтів соціальних, щоб вони могли зустріти когось нового. Велику частину часу нові знайомства, цікаві й гідні. Але проблема в тому, що крадіжки особистих даних і сталкери приєдналися тому ж сайті, ви і вони полюють.

Якщо ви вирішите з ким-небудь познайомитися особисто, зустрітися з ними десь громадськості, як торговий центр або ресторан з хорошою паркуванням і великим освітленням. Кав’ярня є хорошим місцем для зустрічі. Чому б не запитати одну друзів піти з вами, щоб ви не самотні? Захистіть Вашу особу і не говори нова людина, де ви живете і зустрітися десь, що, принаймні в десяти милях від вашого будинку. Коли прийшов час йти, йти до вашого автомобіля самостійно, оскільки вони можуть записати номер ліцензії або стежити за вами додому, коли вони бачать вигляд автомобіля, який ви водите. Не ходіть в їх будинку, поки ви не знаєте їх і коли зустріти кого-небудь нового нехай ваші батьки знають, куди ви йдете і коли ти повертаєшся додому.

Не турбуйтеся про образити нікого, якщо ви не хочете, щоб зустрітися, просто ввічливо скажіть їм не цікавиться і пам’ятати, що ці крадіжки особистих даних і сталкери вельми хороші в їх торгівлі, і вони знають, як звучало щиро. Якщо у вас виникли партії ласка, будьте обережні про запрошення нових людей. Ваш новий друг може бути в порядку, але він може принести друзі, які є тремтіння, і вони прийшли на перегляд тільки красти речі або оглянути будинок предмети і точки входу, щоб вони могли розірвати пізніше. Завжди познайомитися з новими людьми десь окрім вашого місця і довіряти своїм внутрішнім почуттям (кишечник).