Tata AIG зарубіжної медичної страхування подорожей

Досить часто ви можете провести вільний час на відпочинок вивчення різних частинах світу. Подорож до Вашої мрії мета, яку ви колись мріяли про remembererd буде ніжно всього вашого життя. Цей захоплюючий досвід буде включати пригоди, вид на унікальні ландшафти і пейзажі, їдять в різних мульти-кухні ресторанів, магазинів різних брендів, насолоджуючись поглянути на гігантські хмарочоси, красиві парки тварин, а також Ботанічний сад і далі за списком .. . На жаль, поряд з насолоджуватися вашим святом вас є велика відповідальність, і це повинно дати ваше здоров’я високим пріоритетом. Ви можете не знати, коли ви б зустріти невідкладної медичної допомоги. Медичні витрати за кордоном коштують дуже дорого і ваші щасливі досвід може стати катастрофою. Тому, коли ви плануєте довгоочікуване свято, це доцільно зробити перевірку в реальних умовах і планувати забезпечених і напруга безкоштовний відпуск, інвестуючи лише невелику суму грошей на хороший план страхування подорожей, які будуть тримати вас і вашу сім’ю в безпеці під час цієї експедиції .

Люди вивчають різні частини світу щороку повинні бачити, що вони застраховані з належного страхування. Покупці також повинні Обережно! З тих пір є багато страхових компаній, що забезпечують різні політики ви не можете бути впевнені, який з них купити. По кожній із стратегій надає різні покриття залежно від різних ситуацій ви б зустріти. Більшість страхових компаній знають потреби людей під час подорожі. TATA AIG страхування подорожей є одним з відомих страхових компаній, яка пропонує страхування подорожей для людей. Деякі з цих планів поїздки, пропоновані в рамках ТАТА страхування AIG подорожі є наступними:

Tata AIG Travel Guard страхування
TATA AIG Travel Guard страхування забезпечує покриття для всіх іноземних туристів до 7 років 9. Вона не вимагає медичного обстеження до 7 9 років. Є 3 доступних максимумів політики, Срібний план за $ 50 000 / -, Золота план за $ 200 000 / – і Платинового план за $ 500 000 / -. Ця політика діє протягом 180 днів на початковому етапі, і може бути продовжений ще на подальші 90 днів. Для мандрівників, які більше 70 років, тільки $ 50 000 покриття надається.

Tata AIG Азії гвардії страхування подорожей
Туристів, які відвідують країни Азії, як Бангкок, Сінгапур, Гонконг, Малайзія, Дубай, Шрі-Ланка, Мальдівські о-ви … можете придбати TATA AIG Азії гвардії. Тільки Японія і Корея є азіатські країни, які виключені в Азії страхування Travel Guard. Однак політика Азії гвардії доступне протягом максимум 14 днів. За проїзд по Азії, але і протягом більше 14 днів, мандрівники повинні купити TATA AIG Travel Guard страховий поліс.

Tata AIG річна багаторазова туристична страховка поїздки
Мандрівники, які роблять кілька поїздок в країни далекого зарубіжжя щорічно можете придбати TATA AIG річна багаторазова туристична страховка для поїздки медичного страхування. TATA AIG річна багаторазова страхування поїздки доступний як план Золотий і Платиновий план, що передбачає максимальне покриття $ 250 000 і $ 500 000 відповідно. Подорожуючі з річних багаторазових поїздки страховий поліс не може перевищувати одну поїздку за кордон більш ніж на 30 або 45 днів залежно від плану придбали.

Tata вітчизняного страхування AIG Travel Guard
Ті, хто подорожує в межах Індії, не слід приймати їх проблеми зі здоров’ям як належне, ігноруючи важливість подорожей страховий поліс. TATA AIG Внутрішні плани Travel Guard страхового захисту специфічних ризиків, з якими стикаються мандрівники в разі виникнення надзвичайної ситуації. TATA AIG вітчизняного страхування гвардії можуть бути придбані відповідно до своєї вікової групі.

Tata AIG студентське туристичне страхування
Студенти віком від 16 до 35 років, які навчаються і відвідують повний коледжу за кордоном можна придбати TATA AIG Student Travel страхування. TATA AIG Student Travel страхування доступна для студентів, план, план Б і Максимальна мають політичні максимум $ 50 000, $ 100 000 і $ 250 000 відповідно.

Tata AIG старший страхування подорожей громадянина
TATA AIG плани страхування подорожей доступні для літніх людей, а також. Пенсіонерам, які у віці від 70 і 79 мають право на TATA AIG Travel поліса страхування. Максимальна тривалість охоплення буде 180 днів для старших мандрівники Громадянин і максимальною вигодою обмежена до $ 50000.

TATA AIG Travel план страхування захищає страхувальника від будь-яких непередбачених надзвичайних перебуваючи за кордоном або в межах Індії. TATA AIG страхування подорожей, однієї з найбільших туристичних компаній страхування у світі пропонує надійні і доступні туристичні страхові поліси для індійських клієнтів. TATA AIG поліс страхування подорожей актуальні для мандрівників, які виїжджають за кордон та перебування там протягом певного періоду часу. TATA AIG плани страхування подорожей призначені для задоволення медичного страхування вимогам молодих і старих. Мандрівники можуть вибрати будь-який з планів і зробити легкий покупки онлайн. TATA AIG плани поїздок страхове покриття застраховані медичні витрати, репатріація, евакуація, смерть від нещасного випадку та розчленування …

Відвідувач може купити TATA AIG Travel страховий поліс онлайн, який є швидким і зручним. Страхування клієнти можуть використовувати кредитну / дебетову карту, чек або Net OnLine потужності і зробити покупку. Страховий поліс буде виданий, електронною поштою і доставлений до клієнтів після завершення виплати премії. Індіанці застраховані TATA AIG страхової план подорожі може виконувати свої бажання вивчення дивним місцях земної кулі. TATA AIG туристичного страхового поліса можуть зрозуміти вашу потребу в безпечної та надійної втечі і вона забезпечує економічний допомоги у випадку надзвичайних ситуацій. Вас чекає широкий вибір захоплюючих економічної політики TATA AIG страхування подорожей і приємної подорожі.