Standard Life показує його зниження по відміні ціни в критичних претензій хвороби, 2006

Відхилено критичні швидкості претензії хвороби падав значно вниз років. Однією з причин може бути те, що інформованість населення збільшився відносно деяких захворювань. Після візиту до лікаря, наприклад, стало більш частим, ніж раніше. Краща дієта і фізичні вправи можуть бути й інша причина. Насправді, відвідування лікаря регулярно, можливо, призвело до майже будь-якій критичній хвороби виявляються передчасно перш ніж він стане смертельною. Standard Life, один з найвідоміших британських компаній зі страхування показала свою критичну статистику претензій хвороби протягом усього 2006 року. Давайте подивимося.

Standard Life підтвердив, що він заплатив у цілому 360 критичних захворювань стверджує, що складає близько 18,7 млн. GBP. Крім того, зниження критичної швидкості претензії відмінювання хвороби, можливо, досяг близько 7,5 відсотка. Такі цифри, можливо, і особливо для людей, яким ще належить купити критичних охоплює хвороба. Крім того, середнє значення стверджують, що Standard Life записаний може було навколо GBP 52138. Тоді, найбільшу кількість критичних захворювань вони заплатили може бути близько 500 000 GBP.

Крім того, близько 64 відсотків заявників може бути у віці від 40 до 59 в той час як близько 33 відсотків може бути у віці до 39. Ці цифри можуть бути занепокоєння, оскільки ми все ще можемо знайти досить велику кількість людей, що страждають від критичних захворювань. Крім того, 3 відсотка вимоги могли бути зроблені людей у ​​віці старше 60 років. Подальші дані показують, що в той час люди стверджували, для їх критичних захворювань, близько 72 відсотків політики, можливо, в силу з 4 років і більше. Нарешті, 53 відсотків критичної заявники хвороби, можливо, були жінками, а решта 47 відсотків могло бути чоловіків.

Крім того, дані, що стосуються провідних причин для критичних вимог хвороба також були звільнені. Як зазвичай, рак очолив список приблизно 60 відсотків претензій подальшим серцевого нападу близько 11 відсотків критичних претензій хвороби. Крім того, розсіяний склероз записав 8 відсотків претензій, інсульт 4 відсотки, доброякісна пухлина головного мозку 4 відсотки і, нарешті, інші критичні захворювання припадає близько 14 відсотків претензій. Схиляння критичні претензії існують хвороби щороку. Але протягом 2006 року, темпи претензії відхилив упав.

Статистика зареєстрованих цифри складають всього лише близько 7,5 відсотка від претензій відхилена протягом року 2006 року. З них близько 3,3 відсотка претензій була відхилена, як політика визначення не були виконані. Решта 4,2 відсотка, можливо, відхилено у зв’язку з несплатою розкриття. У порівнянні з 2005 роком, на 18 відсотків критичних претензій хвороби, можливо, були відхилені в той час. 10 відсотків, можливо, були відхилені як політика визначення не були виконані і 8 відсотків у зв’язку з несплатою розкриття. Ці дві причини залишаються спільними для багатьох критичних захворювань стверджує, що відхилила.

Як видно, мало місце значне падіння критичного захворювання відмінювання випадків близько 10,5 відсотків всього за один рік, тобто з 2005 по 2006 рік. Дивлячись на це, можна бути рекомендується придбати критичних захворювань. Проте, щоб мати можливість отримати кращі результати з критично страхування хвороби може означати, що неабияку кількість магазинів і порівняння цитат має бути зроблено.