Sainsburys страхування є простою у використанні і недорогий також

Чи знаєте ви про те, що страхування є Sainsburys і як він працює? У цій статті, ми хочемо, щоб допомогти вам зрозуміти, що саме Sainsburys страхування і як він може допомогти вам в довгостроковій перспективі.

Що таке Sainsburys страхування?

Sainsbury є дуже видним компанії в західному світі. Компанія має кілька філій, які займаються різними аспектами одягу, продуктів харчування і торгових обидва на їх роздрібної торгівлі та в інтернет-сайтів. Компанія має тисячі щасливих відвідувачів, які більш ніж готові заплатити трохи більше, щоб отримати якісний товар. В результаті, коли Sainsbury почалася з страхування Sainsburys, були і раніше, багато людей, які готові використовувати страховий поліс з тієї простої гарантією того, що компанія надає. В даний час компанія пропонує наступні страхові Sainsburys політики, які відкриті для всіх своїх клієнтів як онлайн, так і офлайн.

• Страхування автомобілів, пропонованих компанією страхування Sainsburys поставляється з 10% знижкою нових клієнтів, що дуже істотно. Ви також пропонуються такі привілеї, як безкоштовний ремонт на ваших транспортних засобів протягом перших п’яти років після прийняття на страхування автомобіля. Ви можете отримати до 400 фунтів за номер у разі, якщо Ваш автомобіль ламається, і ви також пропонується близько 1000 фунтів компенсації та консультування в разі інцидентів агресивна поведінка на дорозі. Існує 24-годинний сервіс з відновлення і навіть заміни дитячі автокрісла і заміну вкрадених ключів від машини. У цілому, Sainsburys страхування для автомобілів є доступним і дійсно всеосяжним теж.
• Страхування життя поставляється з тим же 10% знижка для нових клієнтів і немає претензій знижка не стверджую, будь-які виплати з політики.
• Головна Страхування від страхової Sainsburys поставляється з пропозицією подвійних точок страхування нектар протягом 2 років, коли ви ходите по магазинах з Sainsbury. Існує також 20% знижка при покупці онлайн політики та політики гарантованого Сент-Ендрюс PLC.
• Страхування домашніх тварин від страхових Sainsburys поставляється з подвійними точками нектару, які можна викупити протягом 2 років, коли ви ходите по магазинах з Sainsburys. Ви також можете надати своїм вихованцем, близько 7500 фунтів Vet зборів і 20% онлайн-знижок на політику. Ця політика покрита АХА Страхування UK Plc.
• Страхування подорожі Sainsburys страхування може бути для щорічних поїздок, разові поїздки і навіть тривалі поїздки. Ви отримаєте вхід в знижку, і ви також можете увійти в онлайн для прямих цитат для вашого віку і розташування на місці
• Орендодавець Страхування від Sainsburys страхування пропонує ті ж 10% знижки, які можна використовувати, щоб знизити ціну на ваші платежі.
• Більше 50-х років плани страхування життя від страхової Sainsburys дійсно великий, як ви отримаєте багато пільг з політикою, таких як:
• 50-фунтів ваучер для покупок
• Медичні консультанти поговорити, коли потрібно
• Починаючи з обкладинки 8 фунтів на місяць
• Премії не збільшуються в розмірі і кришка автоматично збільшується з віком
• Ви перестануть платити у віці до 90, але ваше супровідний триває.