PPO медичного страхування пояснив

Доступне планів медичного страхування ПФО пропонують більшість з найбільших компаній країни страхування. Blue Cross, Cigna, Етна, Humana, UnitedHealthOne і багатьох інших страховиків ПФО забезпечити медичне страхування для окремих осіб, сімей і найму.

Що таке РРО?

ПФО є «Організація бажаних постачальників”, яка пропонує доступ до великого мережа лікарів, лікарень і фахівців у вашому регіоні. Вам не доведеться вибирати лікуючого лікаря і лікування, як правило, досить гнучка, оскільки у вас є широкий вибір постачальників медичних послуг на вибір. Наприклад, ви можете вибрати для відвідування або загальної практики або фахівця без направлення. “Доплату” у розмірі близько $ 20 – $ 40, як правило, ваші витрати при відвідуванні лікаря, який “в мережі.». PPO планів медичного страхування користуються величезною популярністю в більшості областей країни.

“Утилізація відгук” також є особливістю постачальників ПФО. Це дозволяє компанії медичного страхування або адміністратору переглядати записи надаються процедур і послуг та переконайтеся, що найбільш підходящим охорони здоров’я була забезпечена, на відміну від непотрібних послуг, що призведе до збільшення суми відшкодування. Огляд використання потенційно можуть заощадити страхової компанії значні суми грошей.

У чому різниця між РРО та ОПЗ?

Обидва HMO і ПФО поліс медичного страхування дозволить вам відвідати будь-якого лікаря, спеціаліста або лікарні в переважному мережі постачальників. Проте, ППО дозволить вам вийти на вулицю мережі, хоча ви будете платити набагато вищу зі своєї кишені вартість. У ОПЗ, ваш лікар первинної допомоги координує велику частину вашого лікування і буде направляти і направить вас до фахівців в мережі. У більшості випадків, якщо ви йдете за межами Мережі ОПЗ, у вас немає медичної страховки.

РРО дозволяє вам мати більше особистого контролю над вашою медичної допомоги і дозволяє самостійно звернутися до фахівця. Крім того, у багатьох державах, страхування здоров’я HMO план буде коштувати менше, ніж план страхування здоров’я ПФО. Деякі з причин різниці в ціні, що ОПЗ є часто включають охоплення материнства і функцію нижнього з власної кишені витрати для відвідин лікарні.

Чому я не хочу РРО?

Можливо, найбільша скарга про плани PPO медичного страхування є велика кількість документів, пов’язаних з “поза зоною дії мережі” претензії. На додаток до оплати більшість (або всі) за рахунок себе, ви повинні обробити та подальшої діяльності на будь-яких адміністративних питань самостійно. Ваша марнотратний вартість також, ймовірно, буде значно вище, ніж, якщо ви використовуєте “в мережі” провайдера. Це також можливо, що ваша заява може бути пов’язане з франшизою, а невелика доплата.

робить допомогою РРО з великими медичними витратами?

Так. Хоча більшість великих вимог медичного страхування можуть бути франшиза, тим РРО договірна знижка може істотно зменшити марнотратний витрата. Наприклад, якщо лікарняного рахунку складає $ 2000 і Ваш виведеним становить $ 2500, ви зобов’язані виплатити всю суму собі. Тим не менш, ваша PPO медичного страхування знижка може зменшити цей законопроект від $ 2000 до приблизно $ 1100 до $ 1500.

є РРО мережі однакові для всіх медичних страхових компаній?

Насправді, кожна компанія використовує свою власну мережу. Етна, Cigna, UnitedHealthOne і Блакитний Хрест компаній все використовують або національних чи регіональних мереж. Навіть невеликі компанії, такі як Assurant і кельтські використовувати свої власні мережі. Тим не менш, це не рідкість для місцевих лікарів і медичних працівників, щоб бути членами багатьох мережах … Часто п’ять або більше. Це дозволяє їм служити переважна більшість їх пацієнтів при мінімальних витратах мережі.