PPI є єдиним варіантом для позичальників

Ринок зайнятості похмура, і багато людей можуть зіткнутися з реальністю надмірності і як заплатити за кредит, кредити та іпотеки. Близько 13 мільйонів людей Оплата страхового захисту (PPI) в місці, щоб допомогти з щомісячні витрати, якщо вони не в змозі працювати, який звучить дуже розумно в цій ситуації, але якою ціною? Більшість політики охоплюють тільки мінімальний платіж кредитною карткою і це, ймовірно, буде тільки на 12 місяців.

Страховики і банки винними у нав’язуванні тактику на клієнтів для PPI, тому що вони значний прибуток з цього джерела. Вони також відмовити Клієнту відповідну інформацію, що стосується більш відповідним, і, безумовно, більш низьку вартість, кришка. Конкурсна комісія, нарешті, прийняли заходи будучи дражнили протягом багатьох років по групах споживачів. Вони сподіваються заборонити продаж PPI під час погодження кредиту чи позики угоди, але дозволяючи їм зв’язатися з ними в 14 днів часу. Вони також передбачається, що продаж команди повинні інформувати покупців, що PPI не є обов’язковим і не повинні бути куплені через них і що вони можуть зробити його джерелом незалежно від інших постачальників продукту.

З цим приходить попередження від фірми PPI говорять, що споживачі знаходяться в небезпеці в кінцевому підсумку незахищеними. Директор загального страхування та охорони здоров’я на Асоціація британських страховиків висловився: «Це руйнівні новини. Ефективно заперечувати споживачів PPI в самому економічного клімату, що вони потребують цього найбільше, конкурсна комісія отримала це абсолютно неправильно.” Він додав, що претензій збільшилася майже на 70 відсотків з безробіття на ІЦВ.

Позичальники бачила підвищення процентних ставок за цього. Спиці людина з рад сайті Moneynet каже: “Кредитори можуть, що знижувала свої ставки за кредитами з величезною прибутку, отриманого за індексом цін виробників. Банки не збираються сидіти склавши руки. Ми могли б почати бачити процентні ставки значно зросте.”

Тим не менш, PPI не єдина альтернатива. Існує також нещасних випадків, хвороб і безробіття кришкою (АСУ), які ви можете купити незалежно від будь-якого кредиту і коштує приблизно 5 фунтів на місяць за 100 фунтів доходу у вигляді премій ASU – це зазвичай сплачують протягом 12 місяців. В даний час ви не зору ризиків від вашої особистої ситуації, але слово це може змінитися, як деякі провайдери АМУ кришки втягування своєї продукції та впровадження оцінки ризиків і нових ціноутворення.

Існує ще одна відповідь у відповідності з фінансовим консультантом Джеймс Генрі, фахівець із захисту від ЦПК “Найбільш очевидним є доходом страхового захисту, яка може бути адаптована до довжини кришки і рівень допомоги потрібно”, але багато фінансові консультанти закликають споживачів, щоб подивитися на інше рішення. “Найбільш очевидним є доходом страхового захисту, яка може бути адаптована до довжини кришки і рівень допомоги. Воно може також включати розширені відкладений період, щоб уникнути дублювання з іншими перевагами. Це, у свою чергу, знижує премію.”

Висока брокерів вулиці і фахівець провайдери пропонують захист доходів, і ви можете купити його незалежно від будь-якого кредиту. Це забезпечує покриття на відсоток від вашого доходу, а не конкретного платежу по кредиту, на відміну від PPI. Він буде платити, поки ви не 65, якщо ви не в змозі повернутися до роботи. Премії оцінюється на ваші шанси зробити заявку. Придивіться до цін на ціну порівняння веб-сайти і шукати пропозиції з політики захисту доходів, але найдешевший, не обов’язково є кращим – переконайтеся, що ви вибираєте політика має відношення до ваших особистих вимогам.