PPI стверджуючи, отримати свої гроші назад

Якщо PPI були гоночного автомобіля, він прийшов би на останньому місці.

Якщо PPI були птах, це буде та, яка не могла літати.

Якщо PPI було яблуко, це було б прогнив наскрізь.

Якщо PPI були зникаючих видів, його шанси на вимирання буде дуже високою, прямо зараз.

Якщо PPI був чесним і справедливим, мільйони людей у ​​Великобританії не був би такий злий – Спочатку було з’ясувати, що вони були неправильно продані безнадійний страхування, а потім тому, що банки були в основному не бажають стати на коліна і просити прощення.

Принаймні, банки повинні бути добрими і ефективними в віддаючи PPI, що їх ошукано своїм клієнтам у прийнятті – але це реальність, а не якийсь химерний світ мрій.
Стверджуючи назад PPI досі немає пікнік, хоча ситуація набагато краще, ніж раніше орієнтир квітня 2011 Високого суду, в якому банкам було наказано поважати PPI скарги і працювати з ними в швидкої, ефективної манері.

Банки та інші фінансові установи були пред’явлені звинувачення в контакті клієнтів, які були неправильно продані PPI, і якщо ви чи хто ви знаєте отримаєте лист від банку, який стверджує, що у них може бути неправильно продані Вам поліс PPI, це більше, ніж ймовірно, що у вас є вагомі підстави вимагати назад PPI компенсації.

Проте, у зв’язку із загальною кількістю постраждалих клієнтів кредити, очікуючи, коли банк, щоб отримати в контакті з вами може зайняти дуже довгий час. Навіть якщо ви не отримали листа, то це не означає, що у вас немає для обгрунтованої претензії неправильно продані компенсації PPI.

Якщо Ви вирощуєте втомилися чекати і впевнені, що у вас є право вимагати назад PPI неправильно продані для вас, то зв’яжіться компанія стверджує управління (CMC) або зробити заявку на собі – кожен варіант має свої плюси і мінуси:

“По собі необхідно взятися за вирішення стверджуючи процес самостійно, а потім приймати його в Службу фінансового омбудсмена (ФОС), якщо ваш первісний позов відхиляється банками. Це безкоштовне спосіб зробити це. АБО
“Використання CMC означає, що для частини компенсації PPI який ви отримаєте, СМС буде обробляти процес претензій і звільнити вас від будь-яких турбот і наступні суперечки, що виникатимуть.

Банки і фінансові інститути мають обов’язки загладити з потерпілою і це справедливо обурені клієнтів, віддаючи премії плюс відсотки своєчасно, хоча в деяких випадках вони можуть запропонувати меншу врегулювання замість повної суми.

У деяких випадках, може бути, краще взяти зниженою угоди, а не брати на себе витрати на прийняття позов до суду, але це повністю залежить від того, як Ви ставитеся до претензій і як ви реагуєте на що нам дали менше грошей, ніж банки по-справжньому твій боржник.
Пам’ятайте – судові витрати можуть бути більше, ніж ваші претензії варто так взяти хороший твердий погляд на ситуацію перед тим, щоб прийняти рішення.

Банки і клієнти, так буде занадто щаслива, щоб побачити кінець всієї фіаско PPI. Коли пил уляжеться, банки будуть розчистили величезна кількість скарг на них і може почати закласти основи для створення довіру своїх клієнтів знову, в той час як клієнти можуть відчувати, що деякі заходи юстиції була проведена.