PPI повернення

Оплата страхового захисту (PPI) пов’язане з багатьма речами, на даний момент – більшість з них погано. Вона створила бурю суперечок, залишаючи ошуканих клієнтів на своєму шляху і банки боротьби (і втрати) битв суду, щоб уникнути необхідності погасити здоровенний PPI повернення клієнтам, які платили регулярних внесків, щоб тримати їх неправильно продані політики живі.

Чому це вплинуло так багато людей?
PPI є спірним тип політики кришку, яка була регулярно продаються поряд з кредитної картки додатків і багато видів фінансових механізмів кредиту, в тому числі іпотеки. У той час як вона має свої переваги для ряду клієнтів, які були насправді право на кришку, вона поступово стає очевидним, що це абсолютно марно багатьох людей.

У цих випадках, люди, які, можливо, фактично було право на кришці, можливо, годували лінію про те, як PPI має важливе значення або буде сильно допомогти з їх заявки на кредит, якщо вони погодилися на це.

Навіть коли клієнт спеціально попросив для кредитора, щоб не включати до їх PPI кредитного договору, це не нечуване для співробітника банку, щоб наполягати на кришці PPI до точки, де клієнт відчуває себе у них немає іншого вибору. Це, безумовно, не так, і настав час, щоб подати скаргу і повернути гроші, які належить їм по праву.

Інші випадки, де люди були неправильно продані PPI включають в себе:
“Якщо особу було продано PPI незважаючи на брокера, знаючи, що у них були інші страхування в місці, щоб покрити будь-які проблеми з кредитом.
“Якщо брокер не змогли попросити людину про своє здоров’я або будь-які поточні медичні умови, перш ніж надавати кришку. Більшість PPI страхування не виплачує, якщо людина вже був раніше існуючого захворювання.
“Деякі з старих політика була ‘для дійсно людина хоче PPI (а не’? Незгоди згоди» варіант), і це було розцінено як несправедливо, і відповідні причини, чому людина хоче пред’явити вимогу про неправильно продані компенсації PPI.

Варто мати на увазі, що це не просто люди, які не мали права на PPI, в першу чергу, які були зірвані, і мають право на повернення PPI, а й тих, хто був примушений до приймаючи його, як правило, через недобросовісних тактики використовувані менше, ніж моральні банку брокера або той, хто просто слідував власної сумнівної стратегії банку.

широке неправильної продажу
Мільйони людей були порушені, і завдяки кількість скарг та розслідувань, проведених споживчих сторожові пси, як які? і споживчих організацій, таких як Financial Services Authority (FSA), банки та фінансові послуги відповідального вже довелося виплатити £ 1000000000 в претензіях PPI (на грудень 2011 року), і, як очікується, виплатити понад £ 9000000000 більш в найближчі три роки, коли весь фіаско як очікується, буде завершена.

Компанія стверджує керівництво може нести тягар стверджуючи, для людини, яка потребує допомоги, стверджуючи або намагався стверджувати, але були відхилені фінансової установи. За відсоток від виграшу позивача, не тільки вони можуть допомогти вам отримати свої гроші назад – вони можуть гарантувати, що ви отримаєте краще суму компенсації доступні для вас.