PPI неправильної продажу не так або як я навчився не хвилюватися і повернути PPI

Оплата страхового захисту (ІЦВ) це все про що охоплюють ваші виплати боргу. Це її єдина мета. Ви отримуєте у фінансові труднощі через те, що під скорочення, укладання контрактів серйозне захворювання або страждає від нещасних випадків і ви захищені “на цей вид страхування – яка дозволить вам вести погашення боргів.

Зазвичай продається продукт, він, здається, йде рука об руку з угодою картки кредиту, іпотека та кредит як як кредитора, так і позичальника, охороняються у тому випадку, якщо рахунки не можуть бути задоволені.
PPI звучить як абсолютно доброякісної страхування: справедливої, ефективної, надійної і вбудовані для призначення. Але в тому-то й справа з PPI – використання за призначенням ніколи не був головним питанням (хоча, звичайно, були деякі проданих полісів, які не пропонують рівень захисту, можна було б сподіватися).

Головне крах клієнтів PPI прийшов в порядку, в якому вона була продана, і це викликало бурю гніву серед клієнтів, які були неправильно продані його обхідними співробітників банку, часто з волі начальства.

З Високого суду в квітні 2011 року, банки були зобов’язані повідомляти клієнтам, що вони були неправильно продані PPI (кредитна карта, кредитні та іпотечні заявників були основними цілями PPI неправильно продажу) – проте, сам обсяг постраждалі клієнтів призвела до безпрецедентного відставання скарг, в тій мірі, що банки повинні були найняти додатковий персонал для роботи тільки з ІЦВ претензій, і вона все ще може взяти їх дуже довгий час для них, щоб зв’язатися з кожним клієнтом.

Якщо ви хочете прискорити ваш PPI кредитні карти, кредит або іпотека претензії, цілком можливо подати позов самостійно або за допомогою послуг компанії Претензії управління (CMC).

Застосування самостійно можете заощадити гроші (без зборів платити), але ви повинні бути впевнені і є час, щоб зробити заявку, а респектабельний CMC може боротися з банками від імені заявника (платні) і може використовувати їх вимог процесу, щоб собака банків в погашенні неправильно продані PPI премії плюс відсотки і зберегти вас від турбот.

Тим не менш, важливо при виборі CMC, щоб вони є надійним і заслуговує довіри, як це не рідкість для деяких ОМЦ, щоб ввести в оману споживачів по зарядам і положень в їхніх умовах, що призвело в минулому клієнти отримують менше грошей, ніж CMC робить після позову було зроблено.

ОМЦ пропонують цінувала службу для тих людей, які не впевнені в цілому стверджуючи процесу і не вистачає впевненості, щоб оскаржувати це питання з банком, але невелике дослідження може пройти довгий шлях, щоб забезпечити Вам не будуть зірвані CMC приймаючи Перевага вашої ситуації.
Це займе всього секунду, щоб зробити пошук в Інтернеті на CMC і перевірте, що їхні клієнти говорять про них. Якщо більшість людей знайшли свої послуги корисними і ефективними, – то вони, швидше за все, гідну CMC у використанні і може отримати принаймні деякі з свої гроші назад, особливо якщо банк суперечки ваше законна вимога.

Також візьміть до уваги тривалість часу, який CMC працює – природно, компанія з довгою історією роботи з різними претензіями, ймовірно, буде більш авторитетними, ніж компанії, які виникли, як тільки PPI неправильно продажі стали великими новини.

Пам’ятайте: Кожен пункт формули різні, і в той час як деякі люди мали те, що вони відчувають, щоб бути поганий результат від використання ККМ, це не означає, що ви теж.