PPI на своєму місці

PPI або Оплата страхового захисту являє собою продукт розроблений для забезпечення погашення кредиту, якщо застрахований не в змозі виконувати свої зобов’язання погашення через хворобу або безробіття. Основна ідея здається звук, але продукт має історію неправильних продажів по погано навченим персоналом, і необгрунтовано високі витрати.

Результатом цього неправильного продажу означає, що багато людей насправді платять за політику, для яких вони не потребують або що різні виключення означає, що вони будуть не в змозі подати позов, якщо виникне така необхідність.

Перед тим, як потрапити в цю пастку, потрібно якийсь час, щоб розглянути те, що має статися, коли ви купуєте це зовсім не обов’язково додатково.

Людина, що продає вам політика повинна повною мірою пояснити будь-яких обмежень або виключень в кришці. Не всі включають травми спини або історія психічних проблем, наприклад. Якщо ви займалися індивідуальною трудовою діяльністю або регулярно працює над субпідряду основі, то страхування від безробіття було б зайвим! Вони повинні пройти через це з вами, щоб забезпечити право продукт в даний час набули. Вони повинні перевірити з вами, що ви вже не мати будь-який тип кришку на місце і, перш за все, вони повинні дати зрозуміти, що немає ніяких зобов’язань щодо купівлі політики.

Умови міняються і можуть бути тривалі періоди очікування після цього можна почати вимагати будь-якої вигоди. Деякі з кращих політик платити, як тільки подія, з якого починається претензій виникає, хоча це може бути 28 днів до того, як гроші дійсно виплачуються. Існує межа того, як довго ви можете вимагати занадто. Читати всі дрібним шрифтом або себе, навіть якщо в теорії все було пояснити вам.

Щоб бути абсолютно впевненим, що ви не стягується плата за PPI, попросіть будь-якого кредиту цитати повинні бути зроблені з урахуванням і без включення продукту. Швидше за все, ви будете абсолютно вражені різницею. PPI провайдери платять дуже красивий розмір винагороди своїх агентів і їх посилення, безумовно, ваша втрата.

Якщо PPI застосувати і необхідно, то легко доступні, на частку деяких з ціни, що встановлюються цими кредиторами, як самостійний продукт. Перш ніж заглиблюватися в це, однак, розглянути ці питання.

• Ви єдиний годувальник у домі? Було б неможливо зробити виплати, якщо ви були хворіти / стали безробітними?
• Чи є які-небудь положення в вашої точки зору зайнятості в пошуках укриття в цих обставинах

Ви можете вирішити, що вам потрібно тільки частину оплати кришкою, яку політики PPI б запропонувати. Вона повинна бути просте питання, щоб організувати для цього – наприклад, ви можете бути цілком упевнені, що ваша робота є безпечним – або може бути деякий захист для цього організується вашим роботодавцем. У цьому випадку політика, яка охоплює хвороба лише б можливо в частину вартості повного політиці.

Хоча ви можете знайти в Інтернеті себе і виступити з деякими постачальниками PPI, може мати місце подальше скорочення на вартість, якщо ви берете на себе легкий шлях і використовувати незалежний консультант Інтернет. Ці консультанти мають доступ до широкого спектру продуктів, найпізніше, і найкращі ціни. Отримати на лінії і дізнатися варіанти.