PPI може неправильно продажу бути заборонена

Конкурсна комісія оголосила, що вони мають намір заборонити продаж Оплата страхового захисту (PPI) в точці продажу для обох кредити і кредитні картки та картки. Шановні особистих фінансів експертними оцінками, до 50 відсотків політики PPI, його обсяг оцінюється потенціал 10 мільярдів фунтів, може насправді неправильно продані. Він припускає, що це можуть бути стягнуті з кредиторами.

Дворічного розслідування дійшла висновку, що кредитори повинні дозволити статутні 14-денний “охолодження” період, перш ніж допустити, щоб навіть намагатися продати PPI їх позичальників. Найбільш очевидні вигоди позичальників, що вони будуть почувати себе менш під тиском прийняти страхування, пропонованих з боку кредитора, і що вони зможуть знайти прийнятний варіант, можливо, набагато дешевше політику у відповідності зі своїми особистими потребами.

Комісія закликає також заборону на кредиторів додавання вартості страхових полісів на кредит. Це означає, що позичальники сплачують відсотки по страхуванню, а також про заборгованість по кредиту.

Історично склалося, що фінансові інститути неправильно продані різні продукти протягом багатьох років. Пенсії, благодійні політики та PPI тепер всі прийшли в центр уваги. Деякі з тактики продавати PPI, а етично сумнівних, але все ж правової, привели до деяких великим штрафам був введений на деяких великих вищих навчальних вулиці. Наприклад, Альянс та Лестер були оштрафовані на 7 млн ​​фунтів в результаті їх відмова від лікування 210000 своїх клієнтів достатньо. ДФУ банк (філія HSBC – ще одна важлива висока назва вулиці) були оштрафовані на 1 мільйон фунтів, знову для паскудної лікування він дав своїм клієнтам GE Capital Bank і банку Capital One також великим штрафам, за відмову продати PPI етично тисячі своїх платоспроможних клієнтів.

PPI повинна допомогти позичальникам в ногу виплат за боргами таких як іпотека, особисті (і фіксацію) кредити, а також кредитні картки та картки у разі хвороби, безробіття або безробіття. Розумні маркетингові тактики може означати, якщо ви страждаєте від вже існуючі медичні умови (наприклад, цукровий діабет), або якщо ви працюєте на себе, ви могли б підписався на політику, яка може і не дозволити вам зробити заяву. Навіть якщо ви претендувати на виплати від вашої політики, він, ймовірно, має обмеження за часом – 6 місяців це норма – але ваші хвороби або безробіття цілком може тривати набагато довше, ніж це.

Доповіді, підготовленій Комісією з конкуренції підтвердили деякі зі своїх найгірших побоювань, пов’язаних з продажами і PPI цифри: тільки 14 відсотків премії PPI погашаються заявникам. Це можна порівняти з 54 відсотків страхових внесків, сплачених у претенденти на дому страхових випадків і 78 відсотків премій приділяється автострахування заявників. Комісія стверджує, що клієнти були змушені платити завищену суму до 1,4 млрд. фунтів стерлінгів на рік.

“Охолодження” період 14 днів дозволить позичальникам по магазинах навколо для політика, щоб задовольнити їхні потреби. Тим не менш, клієнт може вибрати, щоб зв’язатися з його кредитором себе після 24 годин, щоб погодитися з їх політикою.

Одномісний політики премії, де одноразова плата за страхування додається до вартості самого кредиту буде заборонено в рамках пропонованого нового законодавства, і PPI провайдери будуть юридично зобов’язані поставляти позичальників з письмову пропозицію із зазначенням повної ціною поліса, так позичальники могли прийняти обгрунтоване рішення перед підписанням для політики.

Виконавчий директор Which? Журнал вважає, що висновки комісії відзначають величезний крок вперед для позичальників. Тим не менш, прес-секретар Асоціації британських страховиків (ABI) бачить у цьому сегменті ринку PPI, з додатковим ризиком можливо залишаючи мільйони позичальників повністю незахищеним. Він стверджує, що як дані за останній рік, за поліси виросли на 69 відсотків, як і раніше являє PPI гарного співвідношення ціни і якості.