PPI день це може бути ви

Там було все більше розмов про Оплата страхового захисту (PPI) за останні пару років. Ви повинні були б були ховатися під скелею не помічати – ну, або це, або ви повинні мати сильну схильність до не дивитися, читати чи переварити новину про банківські скандалів.

Загальному осуду, PPI є одним з найбільш скаржилися фінансових продуктів 2011 року – причому ця тенденція буде продовжуватися і в 2012 році і за його межами.

Посилений Високого суду в квітні 2011 року, справедливість, щоб бути на боці потерпілої клієнтів спійманий в скандал, оскільки банки повинні активно зв’язатися з клієнтами вони вважають, були неправильно продані PPI у своїх галузях поряд кредити, іпотечні кредити або кредитні карти.

Крім того, закони, встановлені правлячої поширюється на більш ранніх випадках, так що не тільки скарги, зроблені після постанова набрала чинності, будуть виконані, а й ті, які банки намагалися неправомірно заперечувати або припинена, а також.

Деякі банки стверджували, що це було несправедливо і спробувала звернутися, але в наступному місяці, мільярди фунтів положення були скасовані банки, здавалося, неохоче приймають роль, яку вони грають в цілому фіаско страхової виплати.

погано PPI
Це було названо ракетки, афера і скандал. Більш пристрасними можуть посилатися на нього як абсолютно злодійство. Тепер справа за банкам виконувати свої обіцянки зробити ярмарок процедуру розгляду скарг і дати гроші постраждалим клієнтам.

Ніхто не здається більше бажанням загладити свою провину, ніж Lloyds Banking Group, які виділені колосальні £ 3,2 млрд., щоб заплатити за те, що вони очікують, що буде величезна кількість заявників неправильно продані PPI, що користуються їх послугами (найвищий показник з всі банки).

Стверджуючи, для страхової виплати потерпілому потрібно клієнту, щоб перевірити їх PPI політики кожної нерівності, а також їх права на подачу претензій на політику PPI якщо вони будуть хворі, страждають травми або втратити роботу. У той час як деякі люди можуть мати PPI покриття, яке цілком законно і потенційно корисні, досить імовірно, що це не так.

перевірка PPI
Якщо ви були продані PPI страхування поряд з вашого кредиту, він може бути вам варто згадати, яким чином він був проданий до вас або перевірити суворим умовам політики. Це часто буває, що ви насправді не претендувати на PPI і якщо щось трапиться з вами, це безумовно не буде виплачувати.

Політика, ймовірно, буде недійсною для клієнта, який був самостійно зайнятих у той час вони вийняли політики, була серйозна хвороба чи був у віці старше 65 років. Для людини не в типових повний робочий день, вони були б дуже ймовірно, зіткнутися з розчаруванням, коли він насправді прийшов час, щоб подати позов.

Пошуки причин вимагати назад неправильно продані PPi важливо і коли ви пред’являє претензію, причину, по якій ви, що вони були неправильно продані PPI повинно бути включено в лист разом з датою політику, яку суму страхових внесків плюс відсоток доходить до і, якщо можливо, ім’я члена персоналу, який продав їм політики.

У даному випадку, через розслідування і висновки Верховного суду, клієнти можуть очікувати, щоб знайти справедливість і відшкодовуються за гроші, які банки взяли у них за допомогою неетичною і аморальною практики.

Зараз саме час вимагати, переконайтеся, що ваш платіж Страховий поліс не отримати залишили в дощ.