PPI банки як і раніше робить його важко стверджувати,

PPI скарги налаштовані на продовження Бурхливі протягом року 2012 року і далі, як повені претензій з боку потерпілих клієнтів внести свій шлях до скарг відділів банків Великобританії визнаний винним в неправильних продажів сумнівних страхових полісів.

Незважаючи на високу назад правлячого суд у квітні 2011 року, здається, що деякі банки як і раніше намагається зробити процес розгляду скарг зайво важким для своїх клієнтів – як і які? повідомили, банки часто відкидаючи PPI скарг взагалі. У результаті, багато незадоволених заявників приймають їх неправильно продані PPI претензій до Службу фінансового омбудсмена (ФОС) або компанія стверджує управління (CMC).

Які? Також встановлено, що Barclays, кооперативний банк, Natwest і RBS (серед інших) винні (на грудень 2011 р.) не пропонує сервіс онлайн-скарг. Це реальна перешкода для багатьох споживачів, і здається, що ще один спосіб для банків, щоб зробити процес претензій складніше, ніж вона повинна бути.

Чи не ці банки розуміють, що вони протидії ситуації PPI (і терпіння своїх клієнтів з ними) більше, ніж їм потрібно?

На щастя, є деякі банки, які надають онлайн послуги претензій. HSBC PPI скарги, наприклад, можна в режимі онлайн, а разом з Lloyds Banking Group і Сантандер (серед інших), вони приймають скарги через інтернет.

Масштаби PPI неправильно продажу масивний і клієнти були обмануті з тисячі фунтів в більшості випадків, так що можна подумати, що банки були б трохи добрішими, допомагаючи своїм замовникам, що розглядає факти про те, як багато PPI були неправильно продані.

Наприклад, що є особливо решітки є те, що банки повинні відчувати, зокрема, зобов’язані відшкодувати заподіяну шоку деякі зі своїх нещасних клієнтів випробували, коли вони необхідні, щоб зробити використання політики (бо вони зазнав аварію, що працюють за контрактом хвороби або втратили роботу) -тим більше, що більшість випадків призвело до відмови банків, тому що вони не мають права на політику, в першу чергу.

Якщо клієнт був у віці до 18 років і старше 65-річного віку, коли їх PPI кришка була продана на них разом зі своїми кредиту, вони є жертвами PPI неправильно продажу і повинні зв’язатися зі своїм банком PPI компенсації – їх премій плюс відсотки.

Може бути запропоновано PPI на “відмовитися”, а не “відмова в” основі, коли ви зробили заявку на вашу кредитну карту, або Ви були зайняті на тимчасовій контракт, коли ви взяли в іпотеку – будь-яка з цих випадків (і багато більше) може означати, що PPI був не відноситься до Вас і був обманним шляхом продали вам.

Більшість банків у Великобританії були спіймані в неправильно продані PPI скандал, і це важливо відзначити, що Lloyds, Barclays, Альянс та Лестер і HSBC PPI скарг (серед інших) повинна бути подана у відповідні відомства скарг, з кожною скаргою даючи зрозуміти, коли політика була вивезена, кількість політики і причини, за якими споживач вважає, що політика PPI був обманним шляхом неправильно продані на них.

Банки виділили мільярди фунтів, щоб заплатити за очікуваний потік скарг PPI (таке ступеня фіаско), і деякі з цих грошей по праву може бути вашим – просто переконайтеся, що ваші факти є прямими, бути впевненим і зробити законну вимогу повернути гроші, які були взяті з вас без причини. Це може означати, тисячі фунтів назад у кишеню.