PMI, що це таке і чому це зручно

Приватного іпотечного страхування є додатковою страхування крім страхування життя і страхової виплати. Але це питання про страхування та страхових тут є добирається, щоб бути болі в шиї. Це дійсно необхідно? Невже це зручно? Чи є обов’язковим? Дізнатися і додати це в ваш багаж знань кредиту.

приватного іпотечного страхування

Чому це, що є дуже багато вимог страхування? Ну, для початку, всі вони охоплюють різні ризики, які не всі присутній у кожному іпотеці. Кожен з них має свої особливості, з відповідним позичальником, який є весь світ у своєму власному.

чи потрібно це?

Тільки якщо кредитор вимагає цього. Як правило, якщо кредит більше 80% від вартості будинку ви купите, кредитор зажадає від нього в якості умови для продовження. Це дає йому безпеку у зв’язку з точки зору позичальника з недостатньою готівки для початкового внеску, а це означає, швидше за все, що ваш дохід не дозволяє вам значно заощадити.

Таким чином, ви, ймовірно, мають фінансові проблеми легше, ніж, якщо ваш дохід був вище. Іншими словами, вона захищає кредитора від відсутності оплати розстрочки, незалежно від причини.

те, що він охоплює?

Страховий поліс покриває частину кредиту, який перевищує суму, еквівалентну 80% від вартості будинку і може бути скасований, як тільки досягає оплаченої суми, еквівалентні 20% від ціни.

Чи є обов’язковим?

Обов’язкові означає, що потрібно за законом. У результаті, як було сказано вище, необхідно тільки тоді, коли кредитор суддів зручно просити про це, і в цьому випадку, ви не зможете відмовитися. До 1998 року, було кілька випадків, в яких позичальник продовжував платити прем’єр ще довго після суми ліміт був вичерпаний. Таким чином, непотрібні прості був платним, просто за те, що не знають чи не бути уважним до прогресу платежів.

останніх змін

Захист домовласника Закону (HPA) 1998 говориться, що станом на дату цього Закону в силу, кредитор і позичальник є відповідальним за скасування PMI прості, уникаючи відходів дорогоцінних готівкою. Є також три випадки, при яких розкриття інформації повинно бути зроблено з боку кредитора: За підсумками дня, один раз на рік і після закінчення PMI.

вигода є, врешті-решт

З політикою PMI, ви можете купити будинок з всього лише 5% початкового внеску, досягнувши щасливим статус знаходяться на домовласників раніше дати, ніж в іншому випадку.

Новий закон для PMI не охоплює всі види кредитів. Наприклад, В. А. і FHA плани для ветеранів війни і вперше домовласників відповідно, спонсоровані урядом кредитів, які мають різні характеристики.

житлових іпотеку

PMI працює при наступних чотирьох умов:

1. Він повинен використовуватися тільки для іпотеки або коли доручення проводиться.
2. Майно забезпечення кредиту повинен бути будинок для однієї сім’ї.
3. Односімейних житлових повинна бути основним місцем проживання позичальника.
4. Мета повинна бути іпотека для фінансування придбання, будівництва або початкове рефінансування, що житло.

припинення

Припинення автоматична, скасовані кредитора, як тільки покрита сума була досягнута, коли і якщо немає злочинності. Як тільки відповідний платіж поновлюється, PMI буде припинена.