NFU взаємне визнаний кращим постачальником страхування автомобіля

NFU взаємної був оцінений як кращий постачальник страхування автомобіля Великобританії читачі журналу Auto Express, вже третій рік поспіль тепер. У ході опитування більше ніж 32 000 своїх читачів, NFU взаємної отримав верхню загального рейтингу.

Дослідження під назвою «Driver Power ‘, покритий 45 провідних страхових компаній, які постачальник читачів журналу було запропоновано оцінити за чотирма категоріями – зв’язок, співвідношення ціни і якості, готовність допомогти і загальної продуктивності. Група незалежних числа-Crunchers Потім розраховується середній бал по кожній компанії, перш ніж Auto Express сформований загальний рейтинг.

Висловлюючи думку з NFU взаємне одного замовника сказав, що це “краще всі круглі я коли-небудь мав справу, хороші рівні покриття, високий рівень обслуговування клієнтів і прагне ціни”. Крім того, що зайняв перше загальне, компанія також вийшли вгору за окремі аспекти комунікації та люб’язності.

Стать Річардсон NFU взаємної сказав: “Ми дуже раді, що досягли нашої хет-трик і вийти верхньої в опитуванні Auto Express в третій рік поспіль Дане дослідження є особливо важливим, тому що він голосував за нашими клієнтами, які явно цінують індивідуальне обслуговування. як на момент придбання і за її межами. І знову наші поєднанням відмінної кришкою і обслуговування були виграшним ».

Національна спілка фермерів товариства взаємного страхування Limited, більш відомий як NFU Mutual, є страховою компанією у Великобританії. Це взаємне компанії, що належить його страхувальників, а не акціонерів, і спеціальні пропозиції в життя і загальне страхування. Він заснований в Стратфорді-на-Ейвоні, Уорикшир і тісно пов’язаний з Національною спілкою фермерів (NFU).

У Великобританії, бізнес компанії включає в себе продаж пенсії, пенсії, заощадження та інвестиції, а також страхування майна, відповідальності та двигуна. Вони особливо добре відома в регіонах і сільській місцевості і завоювали кілька нагород страхування для своїх продуктів. Це має кредитний рейтинг Стандартний & Бідний про AA (лютий 2005 року).

У той час як з використанням телефонних продажів колл-центр, на відміну від більшості інших страховиків Великобританії, NFU взаємне все ще покладається на прямих продажах сили, заснованої в 300 офісів по всій Великобританії. Це місцеві сили продажів відіграє велику роль в рекламних кампаніях і велика увага приділяється тому, що вони забезпечують обличчям до обличчя місцевого сервісу.

Auto Express є щотижневим автомобільного журналу продається в Сполученому Королівстві, яка була в обігу з 1988 року. Вона регулярно включає функції, включаючи новини, дорожні випробування, перші диски, листи читачів, тести, довгострокові тести, автомобілі, ціни, автоспорту та коментар стовпців. У Великобританії, в даний час самої продаваної тижні автомобільного журналу і продає більше копій на щорічній основі, ніж будь-який інший автомобільного журналу. [1] В даний час під редакцією Девіда Джонса.

Він періодично проводить дослідження задоволеності споживачів, таких як це останній автомобіль страхування, пов’язане один. Взаємне страхування NFU були в захваті від їх три роки поспіль успіх, зокрема, як це означало більше клієнти для них.