MinnesotaCare пропонує Міннесота медичного страхування

Одним з важливих гравців страхового нішу здоров’я Міннесота MinnesotaCare, громадських субсидовані програми, призначеної, щоб допомогти жителям Міннесоти. Це ті люди, які не мають доступу до різноманітних медичних установ та медичного страхування ефективно.

Є майже над 100 000 людей, які підпадають під здоров’ям MinnesotaCare страховий поліс Міннесота. Ця програма зіграла важливу роль у забезпеченні стратегії реформи системи соціального забезпечення держави. Крім того, люди повинні бути допомагала, не втрачаючи при цьому медичну страховку. Інші, ніж діти, жителі відображаються як непридатними в разі їх медичного страхування пропонують роботодавці і вони платять близько 50% своїх витрат охорони здоров’я.

Критерії для кваліфікації MinnesotaCare тому, що ви повинні платити фіксовану суму щомісяця, як частина премії, яка визначається оплату по ковзної шкалою на основі вашого доходу, а також розміру сім’ї. Цей вид страхування Міннесота політики охорони здоров’я також пропонує деякі виключення для сімей військовослужбовців і тих, хто зареєстрований з перехідною MinnesotaCare. Багато хто з них платять премію через інтернет-процедур.

Медичні послуги пропонуються у відповідності з різними видами медичного основі планів. Це причина того, чому люди здатні обрати MinnesotaCare охоплення, який можна застосувати у вашому окрузі. Поліс страхування здоров’я в Міннесоті фінансується спонсорованих державою податків, які стягуються на медичних працівників та лікарень Міннесоти, а також абітурієнтів премій і федеральні фонди Medicaid. Для цілей застосування, Ви можете зв’язатися MinnesotaCare офісі або навіть окружних відділень, які керують програмою.

які програми охорони здоров’я підпадають під MinnesotaCare?
Програм у галузі охорони здоров’я, які оповиті MinnesotaCare включати наступне:
мА або медичної допомоги
MinnesotaCare
Міннесота програма планування сім’ї
GAMC або загальної допомоги медичної допомоги

Вище програм у галузі охорони здоров’я в Міннесоті, допомоги у випадку, якщо ви не в змозі фінансувати за витрати на медичне страхування виключно в силу вашої роботи. Є й інші параметри, які можуть кваліфікуватися як підпадає ви в цьому зв’язку:
У вас немає медичної страховки, як ви безробітний
Ви відключені або мають хронічні захворювання і потребують допомоги для оплати медичної допомоги і пов’язаних з ними послуг, вам доведеться залишатися вдома
Вам потрібна допомога у медичному закладі, як будинки пристарілих або лікарні
Ви підпадають під Medicare і потребують допомоги для виплати премій і вимагають додаткових послуг, які Medicare не покриває
Вам не потрібно страхування з різних причин

Вам потрібно шукати інформацію про декілька темах, щоб переконатися, що підпадають під MinnesotaCare. До них відносяться:
Сума вашого доходу
Ваші активи, такі як ощадні рахунки або майна
Чи маєте ви право на страхування де-небудь ще?
Якщо у вас є особливі потреби в галузі охорони здоров’я, як інвалідність
Ще вам потрібно надати.