Melrose Place і Med школи стоять передані медичному страхуванню

Хоча гортати канали, я натрапив на епізод з нової серії Місце Мелроуз. Дивно, але сюжетна лінія в епізоді змусила мене задуматися про вартість медичного обслуговування в Америці. Один з головних героїв, Лорен Бішоп, навчається в медичному інституті. Вона присвячена медицині і виділяється на своїх уроках, але ставить під загрозу фінансову ворожнечі її утворення. Це все дуже звичайний сценарій в реальному житті; дроблення студентських кредитів і відсутності платоспроможності призвели до браку лікарів первинної ланки. Є менше сімейних лікарів готовий запропонувати профілактичний догляд, це призводить до більшої кількості пацієнтів вдаючись до дорогих фахівцям або швидкої допомоги з важкими захворюваннями, які можна було припинено в зародку, якщо належним чином контролюватися. Медичним страховикам і їх пацієнти мають покривати збільшенням витрат цього.

Випадок Лорен Мелроуз є крайнім прикладом необхідності включити освітню підтримку в будь-який законопроект реформи охорони здоров’я. Після плутанини в Службу фінансової допомоги, її медичній школі повідомляє їй, що вона буде вигнаний якщо вона не може заплатити їм $ 25 000 до кінця семестру. Лорен в даний час з варіантів, і – що є нічний мила – вона неохоче стає ескорт для фінансування своєї мрії. Хоча очевидно, драматизації, шоу незвичайно реалістичному у його зображенні бореться медичну школу студенти та фінансових труднощів вони часто стикаються. Як це впливає на ваші витрати на медичне страхування? Є кілька способів, у яких це відбувається.

Лікарі, які повинні прийняти сотні тисяч доларів у вигляді студентських позик для участі у підготовчих медичних програм і медичних навчальних закладів повинні одержувати більш високу заробітну плату, щоб компенсувати. Первинний аргумент на користь реформи охорони здоров’я, особливо суспільного вибору, в тому, що федеральний уряд зможе використовувати свій вплив і розмір зниження ставок відшкодування витрат по всіх напрямках. В ідеальному випадку економія буде переданий для платників податків. Medicare і Medicaid використовувати подібний метод, але це не обійшлося без заперечень з боку лікарів. Низький рівень виплат, які вони отримують від цих громадських планів медичного страхування не дозволить їм погасити свої борги протягом розумного періоду часу. Все більше число лікарів або обмежили кількість Medicare або Medicaid пацієнтів, яким вони служать, або відмовилися прийняти їх в цілому. Пов’язане з цим явище є тенденція випускників медичних шкіл виборі входити в спеціальність, на відміну від стаючи лікарів первинної ланки. Більшість медичних фахівців заробити більше грошей, працюючи менше годин, що дозволить їм погасити свої борги швидко. Це логічне рішення є ще одним фактором в нестачі лікарів первинної ланки. Основні економіки говорить, що, коли живлення менше попит, ціна повинна піднятися до досягнення рівноваги. Тому лікарі, які практикують загальне ліки повинні платити більше.

Крім того, потенційних лікарів, які повинні працювати кілька завдань, щоб підтримати їх утворення (або низькооплачувану резиденцій потім), а також поточні лікарі підкреслили, від великих платежів за кредитом, може побачити якість їх турботи страждати. Інші лікарі та лікарні повинні заповнити будь-які помилки, допущені коли це станеться. Медичні страхові компанії, потім змушені платити за ту ж процедуру двічі. Жменька лікарів може стати відчайдушним достатньо, щоб піти проти етики, такі, як клятва Гіппократа. На жаль, у той час як сценарій вигаданий Лорен рідко, інші лікарі можуть відчувати себе право розірвати свій моральний кодекс, приймаючи відкати від фармацевтичних компаній або обману страхових компаній. Обидва ці дії несуть відповідальність за мільярди доларів даремно витрати на охорону здоров’я з кожним роком, передається вам у вашій цитати медичного страхування.

Зміна поточного медичного шкільної системи дозволить більш загальних лікарів, щоб зробити хорошу життя з більш низької заробітної плати, скорочення витрат на реформу охорони здоров’я в довгостроковій перспективі. Витрати на їх зменшуватися через збільшення пропозиції лікарів, на відміну від прямої участі держави у визначенні зарплат лікарів. Що ми можемо зробити, щоб поліпшити цю ситуацію?

Уряд може запропонувати більше, гранти та стипендії гідним студентам-медикам. Номери для некомерційних благодійних організацій, корпорацій та окремих осіб могли б зробити те ж саме. Якщо ми хочемо більше первинна медико-лікарів (які, як було доведено врятувати галузь медичного страхування гроші в довгостроковій перспективі), вони повинні заохочуватися. Форми фінансової допомоги повинно бути зроблено, як легко зрозуміти, наскільки це можливо; кредити і повинні розглядатися як крайній захід, як очікується, не охоплюють більшість мед витрат школі.
Більш державної медичної школи повинні бути відкриті. Медичній школі, пов’язані з державним університетом могли виховувати майбутніх лікарів за ціною нижче $ 100 000, що значно менше, ніж приватні медичні школи. Ці студенти можуть брати менше кредитів, знижуючи стимули для їх нехтувати загальної медицини на користь більш прибуткових спеціальностей. Більше того, багато хто з нещодавно затверджених державних медичних шкіл мають спеціальні програми, спрямовані на надання медичних в громадах.
Хоча ці зміни були б ефективні для тих студентів, все ще в стадії розробки, а як же лікарі, які в даний час практикує? Прощення позики можуть бути запропоновані до лікарів первинної допомоги або інших лікарів в недостатньо полів. Прямо зараз, навіть банкрутство не усуває свої студентські позики. В якості додаткового стимулу, кількість пробачити кредити мають бути звільнена від податків. Ця політика може також призвести до збільшення заощаджень для державних, так і приватних планів медичного страхування, дозволяючи при цьому некомерційні страховики більшу здатність конкурувати з громадським варіантом.

Ми втрачаємо багато потенційно прекрасні лікарі щороку через фінансові проблеми. Деякі кидають у медичній школі, тому що вони не в змозі заплатити, щоб завершити свою освіту, в той час як інші дивляться на все більш величезні витрати і відмовитися від медичної школи в цілому. Ті, хто стали лікарі будуть високооплачувані, але обтяжені більше чверті мільйона доларів студентської позичкової заборгованості в деяких випадках. Медичне освіта повинна бути реформовано. Це призведе до споживачів, які отримують нижче котирування медичного страхування, охорони здоров’я зріс доступ для всіх, і більше здоровою нацією.

(Зображення: cliff1066 під CC 2.0)