Medigap і майбутніх змін до стандартизованої плани

Медігеп Плани медичного страхування додаткового медичного страхування для Original Medicare робить велику допомогу бенефіціарам подолання розриву між фактичним медичні рахунки до оплати і оригінал поліса Medicare охоплення. Ці плани були стандартизовані в 1992 році і з тих пір було 12 стандартних планів медичного страхування при Medigap супровідний лист через L. Ці плани, як вони плани додаткове страхування на Original Medicare тому ці плани не можуть бути використані з будь-яким іншим плани, як Medicare Advantage плани. Більше того, той факт, що ви не можете придбати ці плани, якщо ви перебуваєте в будь-який інший план, крім Original Medicare і навіть якщо ви вже є бенефіціаром цих планів, і ви перейдіть на будь-який інший план, як план Переваги Medicare, то також ви більше не можуть використовувати переваги цих планів, якщо ви не повернутися до Original Medicare.

Крім того, що ці плани Медігеп Страхування продаються і в веденні приватних страхових компаній тільки. Але до теперішнього часу є тільки 12 Standard Insurance Medigap планує бути продані тільки страхові компанії. А також є ще одне обмеження до страхових компаній, а також. Справа в тому, що, хоча Медігеп страхові плани продаються і управляються приватними медичними страховими компаніями тільки, але до цих пір не який-небудь однієї компанії може змінити політику переваги страхування планує нею володіти. Таким чином, це дає гарантію для бенефіціарів, що вони отримають ті ж переваги страхування планує придбані незалежно від їх компанії вони купують від політики. Тому, якщо ви купуєте страхування Medicare доповненню плану від конкретної компанії, скажімо План C, то ви можете бути впевнені, що ви отримаєте всі переваги План C, як зазначено в документі пропозиції, незалежно від компанії, яку ви купуєте від політики.

Існує інший факт слід згадати в цьому контексті. Хоча не було ніяких змін в стандартних планів Медігеп страхування після 1992 року, але до 1 червня 2010 року це дванадцять стандартних планів Медігеп б пройти кілька серйозних змін. З ефектом цих змін чотири існуючих планів будуть зняті і замість цього дві нові плани будуть введені. Ці зміни були внесені у зв’язку з федеральним законом, прийнятим у 2005 році, в якому було б кілька додаткових захисту споживачів для бенефіціарів Каліфорнії.

Крім того, основним критерієм, щоб отримати надійшов для Медігеп плани медичного страхування є те, що людина повинна бути бенефіціаром Оригінальний Medicare А і В. Ці два плани розглядаються основні плани. Проте, в період відкритої реєстрації, яка починається протягом 6 місяців повороту 65 осіб може бути зареєстрованим у Медігеп страхові плани на гарантованій основі питання, який означає, що людина, можливо, не потрібно проходити через медичне обстеження. Але крім період відкритої реєстрації страхова компанія може як на медичний огляд, і отримати заяву лікуючого лікаря, якщо компанія вважає, що це необхідно.