Medigap поліс медичного страхування для вашої максимальної вигоди здоров’я

Він часто бачив, що політика Medicare, що ви відчуваєте не поширюється на суми рахунку стягуватися плата за лікування. Тому великий інтерес заплатити додаткову законопроект, який не підпадає під первісної політики Medicare. Щоб нести додаткові витрати не так просто. З цієї причини додатковий політика була введена для того, щоб подолати вартості. Ця політика формулюється політика додаткового Medicare. Він також відомий як план Medigap чи політики. Medigap це те, що заповнює розрив між оригінальною політики Medicare і додаткові політики. Витрат, які не виплачуються за оригінальною оплачується Medigap цьому плані. Це допоможе вам отримати полегшення, що додаткові витрати на медичні витрати. Справа в тому, що в оригінальній політики Medicare завжди залишаються деякі прогалини, для яких він не платить за всіх медичних послуг, які вам можуть знадобитися. Тому, якщо ви один з бенефіціарів початкової площини Medicare, ви можете бути в необхідності купувати страхування Medicare доповненню. Тепер ви можете зрозуміти, чому він називається Медігеп плану. Цей поліс страхування здоров’я допоможе вам платити за деякі витрати в оригінальній програмі Medicare, а також для тієї частини, що він не поширюється.

Ця політика була стандартизована центрів Medicare і Medicaid Services (CMS) в 1992 році. Але це не те, що ця політика не був присутній до цього. Це був справжній до цього, але до 1992 страхувальників за цією схемою залишається під нестандартизованого плану. І ці плани вже не застосуємо для нововведених планів. Слід зазначити, що Медігеп чи планів Medicare доповнення продаються приватним страховим компаніям, і немає ніякого уряду спонсорства за ними. І з цієї причини страхові поліси можуть відрізнятися від штату до штату. Відповідно до закону, компанії можуть запропонувати тільки 12 планів Medicare доповнення страхування. Всі ці плани були названі на честь листі серію англійського алфавіту. Від А до L, всі ці плани для окремих пільг. Ви повинні пройти через всі плани ретельно і потім вирішити, що план ви обрали. У 2006 році було ясно сказано, що Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх.

Страхова компанія не може змінити свої схеми або будь-яку річ за своїми правилами політики поки ви не станете неплатника. Будь-які порушення у Ваше надання премій та інших рідшає може бути виміряна за замовчуванням. Так що будьте обережні про оплату страхових внесків протягом періоду часу. Тим не менш, компанія може збільшити страхову премію, але це теж вони не можуть зробити без надання вашого попереднього повідомлення про збільшення в свій час.

Тим не менш, він упевнений, що якщо ви перебуваєте під політики Medicare і є план Medicare доповненню разом з ним вам не доведеться турбуватися про Медичні витрати, які ви можете зіткнутися будь-який час в житті.