Medigap може зробити ваше життя менш стресу

Тут, у цій статті ви можете знайти деякі основні відомості про Медігеп план медичного страхування. Критерії, які були виправлені в більшості компаній, які надають планів медичного страхування полягають у наступному. Піти на Медігеп план страхування особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп політики. Особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. А також, що в цей період не медичне обстеження не потрібно. Але крім відкритої реєстрації видачі страхової компанії також може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати лікуючих лікарів заява, якщо вона визнано за необхідне. Але головне, що слід мати на увазі, що ця політика не сумісна з будь-якими іншими формами приватної медичної страховки як, наприклад, план Medicare Advantage.

Вирішивши, що медична допомога, яка необхідна переглядати різні страхові Медігеп плани, пропоновані різними приватними компаніями. Читати всі плани і їх деталі ретельно, а потім вибрати той, який відповідає вашим потребам. Причина в тому, ви можете вибрати тільки один Медігеп страхової план, тому що компанії Медігеп страхування не може продати більше однієї політики до вас згідно закону штату і федеральних. Є 12 планів, звичайно, для служіння ваших потреб. Ці плани є стандартизовані державні та федеральні керівні принципи. І хоча є кілька багато приватних компаній, що пропонують Медігеп плани, але кількість планів і їх засобу визначається як же закон і порядок. Всі Медігеп страхові плани повинні слідувати державні та федеральні керівні принципи і правила, які розроблені, щоб захистити вас і переконатися, що ви адекватно охопити. Є також порівняти Medicare доповненню плану, який допоможе Вам вирішити і вибрати один Медігеп плану. Там також є шанс, що Медігеп страхування не для вас. Ви повинні також розслідувати будь-які альтернативні форми охоплення для того, щоб визначити, якщо Медігеп страхування робить самий фінансовий сенс для вас. Ці варіанти можуть включати Медікер програми, програми для людей з обмеженими доходами і ресурсами, Medicaid, пенсіонер медичного страхування і програм рецептом ліків допомоги.

Крім того, перш ніж вибрати Медігеп план медичного страхування потрібно бути дуже обережним. Слід пам’ятати, що ви повинні завжди вибирати найбільш підходящу політику Медігеп для себе. Є деякі плани, як план J через L, які, здається, надання меншого охоплення насправді допоможе вам заощадити багато грошей у вигляді франшиз. Тому необхідно, щоб пройти через пропозицію документами всі плани, перш ніж підібрати той, який буде кращим для вас корисними. І якщо вам потрібна допомога в цьому відношенні краще звернутися за допомогою до деяких страховим агентом, як вони можуть краще допомогти Вам у виборі найбільш придатною для вас політика.