Medigap корисним доповненням плану

Medicare доповненню планів або цей вид страхування є нещодавно додав річ. Medicare доповненню планів або Медігеп приватного медичного страхування, які призначені для тих людей, у яких вже є політика Medicare. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Проте в недавньому дослідженні видно, що в США близько 18% людей, що мають оригінальні політики Medicare йде для доповнення планує також.

Тепер ви повинні знати переваги цього плану. Існує критерій прийнятності, який ви повинні підкорятися. Більшість з цих критеріїв встановлених більшість страхових компаній однакові. Щоб перейти на план Medicare доповненню особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп політики. Особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. А також, що я цей період не медичне обстеження не потрібно.

Але крім відкритої реєстрації видачі страхової компанії також може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати лікуючих лікарів заява, якщо вона визнано за необхідне. Але головне, що слід мати на увазі, що ця політика не сумісна з будь-якими іншими формами приватної медичної страховки як, наприклад, план Medicare Advantage.

Страхові поліси можуть відрізнятися від штату до штату. Відповідно до закону, компанії можуть запропонувати тільки 12 планів Medicare доповнення страхування. І ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. У 2006 році було ясно сказано, що Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх.

Це, однак, повідомив, що ви повинні пройти через політичні заяви, перш ніж вирішити, щоб вибрати один найбільш відповідний варіант для вас. І для концерну страхувальників можна сказати, що всі плани з тим же супровідний лист, незалежно від того, який страхової компанії продає його повинні охоплювати ті ж переваги. Як, наприклад, можна сказати, що всі політики План E мають однакове покриття вигоду незалежно від страхової компанії його продажу. Проте слід мати на увазі, що кількість премії може змінюватися в залежності від компанії.

Таким чином, ясно, що політика Медігеп допоможе вам багато, щоб заплатити за частину медичних законопроект, який виключений з вихідного покриття Medicare. Але річ, ви повинні знати, щоб вибрати правильний план, який підійде вам найкраще. Тому, будь ласка, прочитайте пропозицію документів, перш ніж вибрати для вас.