Mediclaim Страхування – базове керівництво

Дослідження Індійського Ради з досліджень в галузі міжнародних економічних відносин показує, що бум в корпоративній прибуток і підвищення доходів працівників є однією стороною медалі. Інший сплеск стресу на робочому місці та способі життя захворювань.

Хвороби серця, інсульт і діабет є кілька поширених захворювань в Індії, яка за повідомленнями стертий $ 9 млрд (£ 4,4 млрд) від Індійського національного доходу в 2005 році. Вартість може скласти більше 100 млрд фунтів стерлінгів протягом наступних 10 років.

Це призвело медичного страхування в центрі уваги. Вона стає джерелом фінансової підтримки людини, яка потрапляє до лікарні.

Особи віком від 5 до 80 років можуть скористатися Mediclaim. Діти віком від 3 місяців до 5 років також може бути покрита за умови одного або обох батьків покриті одночасно.

Однак, якщо ви віддаєте перевагу альтернативних систем медицини, таких як гомеопатія, мануальна терапія (лікування, яке фокусується на мануальну терапію, включаючи спинний маніпуляції та інших суглобів і м’яких тканин маніпуляції), природної медицини (натуральної медицини), остеопатія (лікування з особливим акцентом на цілісному підході і вміле використання діапазон ручних і фізичних лікувальних заходів або традиційної китайської медицини), Mediclaim не покриває ці витрати.

Mediclaim політики доступний тільки для Алопатичні, аюрведичний і унані систем медицини.

Mediclaim або поліс медичного страхування передбачає відшкодування госпіталізації. Якщо з якихось причин, особа перебуває на ліжку і потребує оператора або медсестру, Mediclaim поліс покриє витрати.

Витрати, пов’язані з лікування, такі як діаліз, хіміотерапія, променева терапія і т.д., також покриваються Mediclaim політики. Якщо людина доставлені в лікарню або будинок престарілих та застрахована особа-пацієнт виписується в той же день, лікування буде вважається прийнятим в розділі «Госпіталізація виплатами.

Тим не менш, є кілька різних переваг, які можуть бути затребувані в рамках страхового поліса Mediclaim у разі госпіталізації.

Різні глави допомоги по госпіталізації, що може бути затребуване при Mediclaim:

• номер інтернатів витрат на будинки престарілих лікарню

• витрати Догляду

• хірург, анестезіолог, лікар, консультант, збори фахівця

• Анестезія, кров, кисень, процес зарядки, хірургічних інструментів, ліків та лікарських препаратів, діагностичних матеріалів і рентген, діаліз і хіміотерапія, променева терапія, кардіостимуляторів, штучних кінцівок і органів вартість та аналогічні витрати (всі перераховані вище переваги обмежені Максимальна страхова сума)

Мінімальний період госпіталізації має бути протягом 24 годин. Однак для деяких процедур цю межу не застосовується, коли пакет збори справляються на лікування до лікарні.

Це дуже важливо для вас, щоб перевірити, що все покрито Mediclaim політики. Будь-яка хвороба або хвороба існувала до Mediclaim приймається не будуть покриті. Кожен Mediclaim політика має перелік конкретних винятків. Перевірка списку. Більшість страхових компаній не пропонують Mediclaim для пов’язаних з ожирінням захворювань, витрати, пов’язані з ВІЛ або СНІДом або вживання алкоголю або наркотиків і витрати через спроби самогубства. Витрати, пов’язані з лікуванням в результаті війни, масових заворушень чи терористичних атак не застраховано від політики.