Medicare податки отримувати свої гроші варто

Недавнє опитування, проведене Associated Press показує, що 6 з 10 американців розраховувати на отримання повної суми податків Medicare вони заплатили в, коли вони на пенсію. Американців вважають, що вони мають право на свою повну перевагу без будь-яких скорочень. Тим не менш, новий аналіз показує, що кількість людей звертають в систему не покриватиме те, що вони отримають переваги, коли вони виходять на пенсію. Фактична сума вигоди вони отримають буде приблизно в три рази більше вставив
Аналіз показує, що хтось заробляє в середньому $ 89000 на рік, а на пенсію в 2011 році заплатив $ 114000 податків Medicare в працездатному віці. Суми вони отримають переваги Medicare в старості, в тому числі всі охорону здоров’я, буде приблизно $ 355 000.
Ці оцінки були розраховані Інституту міського мозкового центру Євген Steuerle і Стефані Rennane. Вони показують, що існує великий розрив між очікуваннями американців і фактичні суми Medicare. Вони можуть бути стурбовані довгостроковій перспективі Medicare і фінансування, але вони не розуміють, наскільки великий розрив. Євген Steuerle говориться: “Той факт, що ви вкладаєте гроші в систему не означає, що там чекає на вас зібрати”.
Американські робочі вважають, що сума, яку вони платять у Medicare буде використовуватися для їх переваги після виходу на пенсію. Насправді, гроші, отримані в даний час використовується для оплати для літніх людей в даний час охоплює Medicare. Це відключення робить роботу політикам важче, коли намагається побудувати політичну підтримку при роботі з дефіцитами Medicare.
Соціальні податки та їх майбутні вигоди насправді наближається до балансуванню. Та ж людина заробляє $ 89000 і виходу на пенсію в 2011 році заплатили в $ 614 000 на податків по соціальному забезпеченню. У старості ця людина буде збирати вигоди в розмірі $ 555 000. Існує 10-відсоткова різниця в тому, що була виплачена в перевагах і виплачуються.
Фокус Урбан Інститут знаходиться на складання бюджету та економічних питань. Їхні фінансові показники періодично оновлюються і їх аналізу приймається політиків та інших у Вашингтоні. Мета оцінки полягає у спробі показати середній платник податків складних фінанси Medicare і соціального забезпечення у форматі, який вони можуть зрозуміти.
Medicare стала застряг в середині бюджетування уряду проблем. Витрати на охорону здоров’я є непередбачуваними і дуже дорогі, що робить бюджетний процес набагато складніше. Там були деякі пропозиції для серйозних змін в системі Medicare. Деякі плани навіть закликають до заміни системи Medicare з фіксованих цін, щоб люди могли придбати свої власні плани здоров’я.
Є багато причин для екстремальних розбіжностей між тим, що виплачується в і те, що виплачується у переваги Medicare. Тривале зростання витрат на охорону здоров’я є першою причиною.
Одну людину, який вийшов у відставку в 1980 отримає близько $ 74 800 в медичних вигод протягом періоду їх виходу на пенсію. Тим не менш, хтось на пенсію в 2010 році буде отримувати медичні пільги коштує $ 181 000 під час їхнього виходу на пенсію. Ці дані були скориговані з урахуванням інфляції показує крайню різницю витрат на охорону здоров’я.
Другою причиною є те, що сума, сплачена в Medicare на податки на заробітну плату не поширюється на всі витрати. Ці гроші йдуть до цільового фонду, створений для виплати допомог стаціонарної допомоги. Амбулаторних відвідувань та припис витрати оплачуються за рахунок поєднання ресурсів. Ці візити покриті премій, що виплачуються з бенефіціарів та з фонду загального уряду. Тільки одній четвертій допомоги на медичне обслуговування оплачується літніх через їх премій.
Третьою причиною є вихід на пенсію бебі-бумерів. Перший з покоління бумерів дитини стане Medicare право у 2011 році. Це може підштовхнути Medicare через край. В даний час існує 46 мільйонів літніх людей та людей з обмеженими фізичними покривається Medicare. Приблизно в 20 років, що залишилися населення бебі-бумерів досягне пенсійного віку і Medicare буде покривати більше 80 мільйонів чоловік.
У цей же період часу, співвідношення працюючих сплати податків для підтримки Medicare поринете. В даний час це співвідношення становить від 3,5 до одного, а через 20 років співвідношення становитиме 2,3 до одного. Євген Steuerle говориться, що ми не можемо продовжувати, “олл ці витрати для майбутніх поколінь … Ми знаємо, що ця система є абсолютно нестійким».