Medicare плани страхування для людей Каліфорнії

Ті, хто шукає інформацію про страхування Medicare доповнення можуть бути вигоду від проходять через цю сторінку. Наодинці з іншими місцями, Каліфорнія люди також можуть вибирати свої Медігеп страхові плани, які залежать від їх вимоги і критерії. Medicare доповненню страхових компаній в Каліфорнії пропонують страхування у двох різних планах. Перший з них має індивідуальний план медичної та іншої плану групи медичної допомоги. Індивідуальні плани служать індивідуально по основним або обраних медичних витрат. Однак, група План розрахований на тих, хто належить до однієї групи. В основному це види планів підходять зробити вибір на користь бізнесу співробітників. Страхування Medicare доповненню планується охопити багато людей в той час, як співробітники і їх родини разом. План також підходить для однієї сім’ї, хоча це може бути трохи дорожче, в цілому.

Проте, індивідуальне страхування Medicare плани здаються дешевше, ніж у групі плану в цілому. Хоча він розраховується належним чином, здається, що група планує коштувати менше, ніж індивідуальним планом. На додаток до цього, член тієї ж групи страхових плану Medicare може оплатити свої премії і в групі, яка є ще однією перевагою такий план. Взагалі компанія виплачує частину страхової від імені своїх співробітників і частина страхової суми, що виплачуються роботодавцями. Системи разом складає план цікаво.

Існує інший план страхування Medicare доступний тільки для людей Каліфорнії, яка називається Cal-Cobra. Хоча план трохи дорожче від способу його виплати премії це навіть привабливіше, ніж група планує Medicare. Тим не менш, це дешевше, ніж індивідуальний план. Вона включає в себе деякі пари колишніх співробітників і разом з тим вона охоплює пенсіонерів, подружжя, колишнього подружжя, а також дітей-утриманців у тимчасовому продовженні якого розроблені таким чином, як же, як план страхування Medicare групи. Цей план може охоплювати два до дев’ятнадцяти співробітників в той час, а також покриває половину відсоток робочих днів. Компанія в якості індивідуального орган несе відповідальність тут, щоб платити премію, а не самі співробітники інша чарівна пропозицію, запропонований план.

Однак, як правило більшу частину медичної страхової компанії не дають всієї медичної рахунок лікування, але тільки частина його. Частка, яка покрита плани Medicare залежить від угоди, яке виробляється в момент покупки вона. Краще купити страхової групи Medicare план навіть сім’ю, тому що вона допомагає, зменшуючи швидкість обробки в цілому, і це показує його ефективність у довгостроковій перспективі. Інше питання це доцільно піти на страхування Medicare доповнення разом з первинним планом, так що та частина, що не покривається основний план страхування може бути покрита одним доповненням. Хоча це звучить дорого, це служить великим у разі серйозного питання. Щоб дізнатися подробиці з цього приводу можна звернутися радники його / її місцеві Група Соціального забезпечення або з медичних радників. Іншим джерелом інформації про всі страховки Medicare доповненню є веб-сайтів та веб-сторінок, доступних в Інтернеті.