Medicare доповнення страхування може допомогти вам боротися з раком

Березень був названий Національним колоректального місяць поінформованості раку. Хоча колоректальний рак є однією з найбільш профілактику онкологічних захворювань, він також є третьою провідною причиною смерті від раку в Сполучених Штатах.

Колоноскопія скринінгу варіант для виявлення колоректального раку. У колоноскопія, освітлена труба називається ендоскоп вводиться в товстої і прямої кишки, щоб шукати і видаляти поліпи, які можуть призвести до раку.

Medicare покриває скринінгу для виявлення раку прямої кишки

Medicare покриває колоноскопію раз на два роки, якщо ви з високим ризиком розвитку колоректального раку. Групи високого ризику є ті, у яких були поліпи або колоректального раку, люди з сімейною історією раку прямої кишки, або кого-небудь із запальним захворюванням кишечника.

Якщо Ви не знаходитесь в групі високого ризику, Medicare буде охоплювати колоноскопію раз на десять років, але не протягом чотирьох років з гнучкої ректороманоскопія. Там немає мінімального віку для Medicare для покриття колоноскопії.

Якщо ви, принаймні 50 років, Medicare також покриває калу на приховану кров один раз на рік, і гнучкі ректороманоскопія раз на чотири роки. Клізма барію також покрита тільки тоді, коли виконується сама по собі, а не на додаток до інших випробувань.

Калу на приховану кров знаходить кров в стільці, поставивши невелику вибірку табуретку, на хімічно оброблених карт, тканинною серветкою, або колодки. Хімічний розчин наноситься на зразку, а кров виявляється, якщо він стає синім.

Фекальні тести на приховану кров може перевірити для кишкових захворювань, включаючи колоректальний рак, але не всі кров в стільці викликана раком. Це може призвести з восьми інших умов, у тому числі застосування аспірину або нестероїдних протизапальних препаратів, званих НПЗП.

Сигмоїдоскопія є скринінгу, який посилається на обстеження товстої кишки з прямої кишки. Ректороманоскопія не те ж саме як колоноскопія, однако. Ректороманоскопія розглядає тільки до сигмовидної або найбільш дистальної частини товстої кишки. Колоноскопія досліджує всю товсту кишку.

Medicare буде охоплювати ці послуги, не вимагаючи частина У франшиза, і він буде охоплювати 100 відсотків від калу на приховану кров. Якщо ви знаходитесь в план Medicare приватне HMO або PPO, у вас може бути доплата, однако. Для інших випробувань, Medicare буде охоплювати 80 відсотків витрат, або 75 відсотків від колоноскопії або гнучкі ректороманоскопія виконуються в амбулаторних хірургічних центру або відділу амбулаторно.

Medicare доповнення страхування може заповнити прогалини в охопленні Medicare

Страхування Medicare доповненню або Медігеп страхування, можливість оплачувати витрати, що не покриваються за рахунок традиційних Medicare. Медігеп політики повинні бути стандартизовані вигоди, але витрати можуть варіюватися. Ви можете вибрати до 12 різних політик Medigap (плани через L) до червня цього року. Тоді, чотири з існуючих планів Медігеп скидаються, і два нових планів Медігеп додаються.

Кожен план має свій набір пільг. Переваги будь-який план Медігеп, наприклад, ті ж незалежно від того, страхова компанія продає його, але ціна може варіюватися від різних компаній. Це робить його важливим для порівняння компаній і плани.

Як правило, ви повинні мати Medicare частина А і частина B купити Медігеп страхування. Ви будете платити щомісяця Частина B премія і премія за Медігеп політики. Medigap страховка не покриє ваша дружина, так що вам потрібно окрему політику.

Скориставшись цим охоплення Medicare для скринінгу для виявлення раку прямої кишки, ви можете зупинити колоректального раку, перш ніж вона ставить під загрозу ваше здоров’я. Medicare доповнення страхування також може допомогти з будь-яких витрат, які Medicare не покриває.