Medicare доповнення переваг страховий поліс

Перед знаючи проміжок медичної план політики додатки, краще точно знати, що політика означає. Ці типи планів охорони здоров’я широко відомі як Медігеп план страховий поліс, це конкретний план політика забезпечує додаткове покриття на існуючому плані здоров’я Medicare і охоплює непокритий секторів лікування. Це усуває розрив оригінальних план страхування і, можливо, одна з причин, це називається Медігеп страхової план. Основна мета за скориставшись Medicare доповненню плану є забезпечення поза кишені витрати під час будь невідкладної медичної допомоги.

Існують різні типи планів, наявних проти план страхування Медігеп і за охопленням питання премії Medigap залежать в значній мірі. Медігеп страхової план ніколи не робиться в групі, і це справедливо тільки для однієї людини. Наприклад, якщо політика Медігеп скористатися проти пара, обоє вони матимуть дві окремі схеми Medigap. Медігеп плани завжди згадуються перед документа про політику і Медігеп політики розроблено відповідно до рекомендацій і положень державні і федеральні закони.

Перед знаючи переваги плани Медігеп це має сенс знати іншій стороні медалі який визначає, який фактори не підпадає під політику планом додаткового страхування. Плани, як відпускається за рецептом ліки планів, планів Medicare Advantage, Medicaid, програми соціального забезпечення, «план, TRICARE та ветеранів Роботодавці переваги не покриваються поліса Medigap. Медігеп політики доступні різні плани і тому рекомендується знати, доступних планів від ваших агентів медичного страхування.

Хоча вигоди від страхування Медігеп планує в значній мірі відрізняються від одного постачальника послуг до іншого, і у відповідності з політикою діапазон премії, загальні переваги основних планів страхування Медігеп описані тут.

Medicare доповнення страхування компаній є єдиними уповноваженими моменти, які можуть продати вам Медігеп політики. Тим не менш, переваги та покриття буде відрізнятися від одного плану до одного, але кожен стандартизовані політики пропонуватиме ж цілий ряд переваг, незалежно від його постачальника. Основні переваги Медігеп політики Medicare Part співстрахування, співстрахування або доплати, пов’язані з Medicare Part-B, кров коштувати до перших трьох пінт, витрати лікарні додатково до 365 днів після Medicare вигоди, співстрахування, пов’язаних з кваліфікованим медичним доглядом витрат , доплати або співстрахування за частиною хоспісу і т.д.
Крім того, є інші покриття в межах Медігеп страхові плани, як франшиза Medicare Part-А, частина-B, частина-B надлишковий заряд, невідкладної медичної допомоги під час закордонних поїздок, відновлення витрати на дому, частина-B Medicare профілактичної співстрахування догляд, та перелік профілактичних дбає не покривається самолікуванням оригінал поліса.

У цьому контексті також важливо знати про фактори, що не покриваються страховкою Medigap планує незалежно від скористався планом. Це довгостроковий догляд в будинках престарілих, оптичні та стоматологічної допомоги, витрати на слухові апарати, витрати, понесені для окулярів, вартість покривається приватним боргом медичного догляду або домовленостей.

Медігеп план досить складним план охорони здоров’я. Тому завжди рекомендується звернутися будь шановний представник страхової будь-яких компаній страхування Medicare доповненню, щоб дізнатися про найкращих наявних у вашому проживають держави, а також кращий план згідно вашому існуючих початковий план медичного страхування.