Medicare доповнення переваг для кращого освітлення Medicare

Це загальновідомий факт, що початкові плани Medicare не покриває всі медичні витрати, ви можете сплатити і, отже, ці витрати повинні оплачуватися з власної кишені. Тепер справа в тому, що для деяких людей це може коли-небудь стати справжнім головним болем питання в даний час для багатьох людей. Саме з цієї причини є Medicare доповненню планів доступні, які в інших умовах, також відомий як Медігеп політики. Насправді, головне, що в оригінальній політики Medicare завжди залишається деякий розрив, як Medicare ніколи не стверджує, прикрити всіх медичних витрат, що підлягають оплаті. Тому для подолання цього розриву цих страхових Medicare доповненню або Медігеп плани є найбільш корисними допомогу можна отримати. Крім того, що це також важливо відзначити в цьому зв’язку, що Медігеп плани тільки при додатковому плани Original Medicare і, отже, не можуть бути продані окремо.

Крім того, є також деякі інші речі, які також повинні мати на увазі у зв’язку з використанням переваг Medicare доповненню планів. Серед них найбільш первинним у тому, що, щоб отримати вступив до Medicare доповненню планів людина повинна бути, перш за все, бути бенефіціаром Оригінальний Medicare А і В. Це основна вимога, яка буде зареєстрована для Медігеп плани. З іншого боку, також важливо відзначити, що якщо хтось перемикається на будь-який інший план, окрім оригінальної Medicare він або вона не може використовувати переваги цих планів, якщо він або вона не перемикається назад у вихідне Medicare.

Основною перевагою страхування Medicare доповненню планів, як зазначалося вище, щоб приховати прогалини, залишені початкові плани Medicare, але разом з тим деякі з цих планів також забезпечити деякі додаткові переваги, що не зараховуються у висвітленні Original Medicare. Медігеп пропозицій чи планів Medicare доповнення були стандартизовані центрів Medicare і Medicaid Services (CMS) в 1992 році. З тих пір було 12 стандартних Medicare доповненню планів імені через L. Ці плани були поставлені під управління приватних компаній медичного страхування і також продаються ці компанії тільки. У 2006 році воно було чітко заявлено, що Медігеп Плани H, I, J і, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є релаксація це правило для тих, у кого вже є ці плани до цього.

Однак слід завжди мати на увазі, що, хоча плани Medicare доповнення страхування може бути проданий лише за приватним страховим компаніям тільки й перебувають під їх управлінням досі жодна компанія не мають здатність приносити будь-які зміни в типові проекти. Тому, якщо ви хочете купити план Medicare доповненню від будь-якої компанії, ви можете бути впевнені в тому, що ви отримаєте ті ж переваги, як згадано правилами стандартизації. Але в цьому контексті слід також мати на увазі, що ставки страхових внесків для цих планів можуть відрізнятися від компанії до компанії.