Medicare доповненню страхування може покрити витрати, які Medicare не покриває

Просто, коли ви будете готові, щоб розслабитися і насолоджуватися виходу на пенсію, ви розумієте, що медична страховка стала ще більш складною. Ви подарували страхування Medicare Advantage, Medicare Part A, B, і D, і Medicare доповнення страхування (також званий Медігеп страхування). Що все це означає?

Давайте почнемо з самого початку

Medicare розділений на чотири частини. Частина займається медичної допомоги на дому, хоспіс, лікарня, і кваліфікований догляд. Частина B ручками лікарів послуги, інші медичні послуги, а також поставляє не поширюється Частина А. Частина С дозволяє отримувати Medicare вигоди за рахунок приватного медичного страхування (Medicare Advantage Страхування) замість частини А і В. Частина D забезпечує охоплення відпускається за рецептом ліків .

що Medicare Advantage страхування?

З планом Medicare Advantage, взагалі всі ваші Medicare покриті медичні послуги надавалися через цей план, який може включати в себе рецепт покриття наркотиків. Ці плани можуть запропонувати більше переваг, і більш низькі доплати ніж Medicare Частина А і В.

Medicare Advantage плани включають організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), переважний постачальник організацій (ОПП), приватні платні тарифні плани, і Medicare особливими потребами плани.

Приватне Плата за послугу плани пропонують державні ліцензії з ризиком осіб з річними контрактами забезпечити Medicare вигоди. Вони також можуть пропонувати додаткові переваги, і зазвичай не вимагають використовувати мережі постачальників.

Спеціальні плани потреби зосереджені на певних вразливих груп, таких, як ті, хто інституціоналізації, мають подвійне право, та / або є серйозні або відключення хронічними захворюваннями.

які ОПЗ?

Лікарі, лікарні, і страхові компанії брати участь в ОПЗ, які забезпечують медичну допомогу за передоплатою. ОПЗ члени платять фіксовану щомісячну плату незалежно від того, скільки турботи необхідна в даному місяці. Більшість ОПЗ надаємо широкий спектр послуг, але члени повинні зазвичай отримують лікування від в мережі установ та лікарів.

З ОПЗ, ви повинні бачити лікуючого лікаря, перш ніж звернутися до фахівця. Навпаки, чим платити відсоток від рахунку кожен раз, коли ви отримуєте медичну допомогу, ви платите фіксовану щомісячну плату, і ОПЗ, часто мають номінальну доплат, а не франшиз. ОПЗ, як правило, не обмежують життя вигоди, але не платитиме за амбулаторні послуги від Не-ОМО лікаря.

якими є ОПП?

ОПП складається з лікарів і / або лікарні, які надають медичні послуги тільки до певної групи або асоціації за зниженими цінами. РРО члени платять за послуги, оскільки вони були надані, і, як правило, відшкодовуються витрати на лікування мінус доплата відсотках. Лікарі можуть представити рахунки безпосередньо в страхових компаніях тому члени платять тільки доплати.

РРО члени не зобов’язані звертатися за медичною допомогою від лікарів ПФО, але Церкви можуть отримати 90-відсоткове відшкодування в мережі догляду, на відміну від 60 відсотків для немережевих лікування. ОПП може також вимагати франшизи. Можливо, вам доведеться заповнити документи для відшкодування витрат, і більшість ОПП мають великі доплати, ніж ОПЗ.

Ви повинні бути Medicare Part B і приєднатися до плану Medicare Advantage. Вам доведеться платити щомісячну премію Частина B, а також може мати щомісячну премію за план Medicare Advantage за додаткові вигоди, які вона пропонує.

При приєднанні до плану Medicare Advantage, ваш Medicare Страхування Доповнення або Медігеп страхування не буде платити доплати, франшизи, або інші розподілу витрат під вашим план в галузі охорони здоров’я Medicare.

що Медігеп страхування?

Якщо у вас немає плану Medicare Advantage, Медігеп страхування може покривати витрати, які Medicare не робить. Якщо у вас є Medicare і Медігеп політики, як оплачувати свою частку покриті витрати на охорону здоров’я.

Медігеп політики повинні бути стандартизовані вигоди, але витрати можуть варіюватися. Ви можете вибрати до 12 різних політик Medigap (плани через L), які мають різні набори основних і додаткових переваг. Переваги будь План Medigap (від А до L) однакові для кожної страхової компанії, а також компанії вибрати, який політик може запропонувати.

Як правило, ви повинні мати Medicare Part B і купити Медігеп страхування. Ви будете платити щомісяця Частина B премія і премія за Медігеп політики. Medigap страховка не покриє ваша дружина, так що ви обоє повинні окремі політики.

З деякими основними розуміння того, як працює Medicare, ви можете вибрати Medicare Advantage страхування або страхування Medicare доповненню, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Радники з багаторічним досвідом роботи з цими планами може відповісти на ваші запитання, і показати вам, як порівняти плани, щоб отримати максимум за свої гроші. Забезпечення того, щоб почати свій вихід на пенсію буде в безпеці тепер, таким чином, ви будете мати право охоплення коли вам це потрібно!