Medicare доповненню страхування допомагає розібратися в Medicare

Багато з тих, хто старше 65 років, які зберегли для виходу на пенсію зберегли велику економічну гнучкість, ніж тих, хто постраждав від звільнень у той час як все ще намагаюся накопичити заощадження. Це робить літніх дуже бажано ринку протягом декількох галузях. Насправді, старший маркетинг є найбільш швидкозростаючим сегментом маркетингу сьогодні.

На відміну від них, один з найбільших маркетингових невдач, які можуть мати серйозні ускладнення, шкідливі для тих, кому за 65 оточує Medicare. З декількох частин, дві франшизи, часткове покриття (тільки 80 відсотків) на послуги лікарів, ніякого освітлення в рази (наприклад, коли ви подорожуєте за межами США) і не примирення, коли лікарі стягують вище того, що Medicare буде платити, Medicare є лабіринтом протиріч. Як літні розрахувати і запланувати їх витрат на охорону здоров’я?

По правді кажучи, і люди під і старше 65 років знайти Medicare часто бути неясними і деякі просто відмовитися від нього в замішанні. Це сумний коментар в “інформаційний вік”, який ми так і не пояснили охоплення програми Medicare таким чином, що дозволяє багато людей похилого оцінити їх очікуваних витрат на охорону здоров’я і відповідним чином планувати.

Medicare доповненню планів, допоможіть перекласти охоплення програми Medicare

Приватні страховики маркетингу Медігеп страхування Medicare повинні пояснити, принаймні частково, щоб показати необхідність їх планів щодо захисту літніх від всіх медичних витрат, що Medicare не покриває. Для багатьох приватних страхових компаній обговорять Medicare способами, які є більш прямим і більш зрозумілою, щоб дати літнім краще загальне розуміння того, де отвори в охоплення програми Medicare піддати їх ризику. Ризик є реальним, тому що здоровенний лікар і лікарняних рахунків занадто часто пожирають пенсійні накопичення змушує літніх, щоб зменшити їх рівень життя. Витрати на охорону здоров’я може бути найбільшою проблемою для багатьох літніх, тому що їх потреби в медичній допомозі зростає, оскільки вони старіють тому, що ціни і охорона здоров’я виходить з-під контролю.

Medicare доповненню може скоротити медичні рахунки літніх людей до потрібного розміру

При існуючих переваг Medicare в небезпеці (Medicare була розширена за межі його передбачив бюста всього за вісім років), бебі-бумерів і літніх людей вивчають альтернативи, такі як Medicare Advantage плани і плани Medicare доповненню.

Перед обличчям нових законів охорони здоров’я, плани Medicare Advantage починають втрачати свої субсидії. Очікується, що ці плани будуть ставати все більш дорогим з скороченням державних субсидій. Медігеп страхування, який часто називають страхування Medicare доповненню, є гарною альтернативою. З 10 різних планів, кожен з яких заповнює прогалини в Medicare в дещо іншому чином літні люди вільні у виборі лише вигоди їм потрібно, не сплачуючи за будь-які додаткові послуги. Медігеп плани охоплюють програми Medicare Частина А і частина У франшиз, щоб бачити доктора і їдемо в лікарню, коли вам потрібно більш доступним. Ці плани можуть також охоплювати програми Medicare доплат і співробітництва страхових зборів, а також з певними планами розширення охоплення Medicare до послуг поза Original Medicare, таких як швидка медична допомога, коли ви перебуваєте за межами країни.

плутанина в Medicare залишив літніх готові до догляду за здоров’ям боргу

Хоча мільйони тепер беруть участь в Medicare для того, щоб заплатити за їхні потреби в медичній допомозі, багато хто залишається незахищеними просто через відсутність розуміння про тонкощі системи Medicare. Одна з найбільших непорозумінь пов’язано з Medicare “попередньо схвалені” суму. Medicare оплачує тільки 80 відсотків суми для стандартизованих процедур. Це не заважає лікарям від зарядки більше, він просто перекладає тягар оплати на пацієнта. Лікарі можуть продовжувати стягувати плату своїм звичайним, Medicare може продовжувати платити за своїми стандартний платіж і це до вас, щоб зробити ці кінці з кінцями. Отримання потрібної інформації має вирішальне значення для отримання максимальної віддачі від Medicare і Medicare доповненню страхування є одним ключем до подолання прогалин в охопленні Medicare.