Medicare доповненню планів правила, яких необхідно дотримуватися

Він часто бачив, що політика Medicare, що ви відчуваєте не поширюється на суми рахунку стягуватися плата за лікування. Тепер вона іноді стає великою проблемою для деяких людей мати це додаткову плату. Саме з цієї причини тут Medicare доповнення, іншими словами відомий як Медігеп політики, яка допоможе вам отримати полегшення, що додаткові витрати на медичні витрати. Справа в тому, що в оригінальній політики Medicare завжди залишаються деякі прогалини, для яких він не платить за всіх медичних послуг, які вам можуть знадобитися. Тому, якщо ви один з бенефіціарів початкової площини Medicare, ви можете бути в необхідності купувати страхування Medicare доповненню. Іншими словами, він також відомий як Медігеп страхування з причини, що вона усуває розрив між політикою охоплення початкові плани Medicare і загальний медичний рахунок вам потрібно оплатити. Це тип медичного страхового поліса, який допоможе вам платити за деякі витрати в оригінальній програмі Medicare, а також для тієї частини, що він не поширюється.

Медігеп пропозицій чи планів Medicare доповнення були стандартизовані центрів Medicare і Medicaid Services (CMS) в 1992 році. Хоча Медігеп політики також були доступні до цього. Але літні володіють плани до 1992 року все ще знаходяться під нестандартні плани. Але цим планам вже не мають права на нові плани. Слід зазначити, що Медігеп чи планів Medicare доповнення продаються приватним страховим компаніям, і немає ніякого уряду спонсорства за ними. І з цієї причини страхові поліси можуть відрізнятися від штату до штату. Відповідно до закону, компанії можуть запропонувати тільки 12 планів Medicare доповнення страхування. І ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. У 2006 році було ясно сказано, що Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх.

Це, однак, повідомив, що ви повинні пройти через політичні заяви, перш ніж вирішити, щоб вибрати один найбільш відповідний варіант для вас. І для концерну страхувальників можна сказати, що всі плани з тим же супровідний лист, незалежно від того, який страхової компанії продає його повинні охоплювати ті ж переваги. Як, наприклад, можна сказати, що всі політики План E мають однакове покриття вигоду незалежно від страхової компанії його продажу. Проте слід мати на увазі, що кількість премії може змінюватися в залежності від компанії.

Справа в тому, що страхова компанія повинна вести оновлення доповнення Medicare плани як тільки ви купуєте Медігеп план для себе. І це також вірно, що вони не можуть змінити політику кришок або переваги, які вона обіцяє забезпечити і навіть не може скасувати його, якщо немає будь-якої відмови з вашої сторони в оплаті премії. Тим не менш, компанія може збільшити страхову премію, але це теж вони не можуть зробити без надання вашого попереднього повідомлення про збільшення в свій час.