Medicare доповненню планів допомоги допомоги, щоб погасити медичні рахунки

У цій статті ми постараємося надати деяку інформацію про Medicare, особливо на Medicare доповненню планів. Як відомо, що Medicare плани допомагає в оплаті медичних витрат, які вам можуть знадобитися. Згідно з правилами охоплення Medicare політика починається у віці 65 років. Насправді, якщо ви придбали політики Medicare то в нормальний стан Медікер почнеться на 1-й день місяця вам виповниться 65 років. Це означає, що якщо ви досягли 65-річного віку на 20 травня вашу політику покриття розпочнеться 1-го числа того ж місяця. Хоча політики Medicare оплачує більшу частину медичних рахунків, все ще є деякі витрати, які не платять по вихідного політики Medicare як вони не є частиною вашої охоплення політики, хоча, які додаються в рахунок за послуги, які ви отримуєте. Тому ви повинні платити за це додаткові гроші з власної кишені, навіть якщо у Вас є початковий план Medicare.

Тому з цієї причини плани Medicare доповнення вводяться так що ви можете зустріти ті додаткові витрати, які залишаються в стороні від вашого початкового плану Medicare. І з цієї причини ці політики також відомі як Медігеп плани. Ці плани є додатковими мають тісний зв’язок з первинними планами Medicare. Medicare доповненню планів повністю управляється і продані приватним страховим компаніям і є 12 стандартних планів Медігеп, які мають бути продані ними.

Ви можете мати початковий план Medicare і поряд з цим ви також можете мати план Medicare доповненню. І обидва з них буде оплачувати свою частку охоплення. Медігеп політики є свого роду співстрахування, доплати, або франшизи. 12 стандартних планів Медігеп відносяться до категорії під літерою охоплює через L. І кожен з них мають свій власний набір переваг і не важливо, від якої компанії ви можете купити Медігеп план, який ви збираєтеся отримати ті ж переваги. Але варто пам’ятати, що Медігеп політики не працюють з будь-яким іншим типом медичних страхових полісів зберегти оригінальну каструлю Medicare. Ніякі інші плани, як план Medicare Advantage, ветеранів пільг або TRICARE не міг працювати з Medicare доповненню планів. Це значить, ви не можете отримати надійшов для плану Medicare доповнення, якщо у вас виникли ці плани вже. Якщо у вас виникли Medicare Advantage тарифним планом, необхідно перейти на початковий план Medicare для того, щоб отримати надійшов для плану Medicare доповнення.

Майже всі Medicare доповненню планів є основні переваги Медігеп план А і В і на додаток до цього вони мають деякі додаткові переваги своїх власних. Деякі з доповнення Medicare плани охоплюють певні витрати, що не покриваються Original Medicare. Однак це завжди краще, щоб отримати вступив за планом Medicare доповненню протягом тридцяти днів з моменту отримання Вашої оригінальної політики Medicare. У цьому ви можете отримати деякі додаткові переваги у вартості зниження премії, що підлягає сплаті. Крім того, перш ніж вибрати Медігеп політики для себе пройти через пропозицію документів всіх Медігеп планів через L, так що ви можете отримати краще уявлення про те, який з них вибрати з них. Іноді видно, що деякі з планів, який коштує трохи більше, і, мабуть, здається, мають менше переваг виявитися той, який допоможе вам заощадити багато грошей у вигляді щорічної франшизи. Тому будьте обережні при виборі вашій Medicare доповненню планів.