Medicare доповненню планів Каліфорнії служить народу краще

Medicare початковий план не доповнює всі витрати на медичне обслуговування. Так що у вас є, щоб доповнити ваш Original Medicare і цей план відомий як план страхування Медігеп. Є дванадцять стандартних планів Медігеп.

Довгостроковий догляд, окуляри, здоров’я зубів, і так далі – не покриваються просто цими політиками. Страхові компанії політика може вирішити, які типи планів, які вони продають ще державні закони впливають на політику, що ви можете отримати. Іноді, страхові компанії повинні продати вам охоплення незалежно від практично будь-яких проблем зі здоров’ям ви могли б мати, особливо якщо ви вирішили зробити додаток під час реєстрації. Часом крім відкритої реєстрації, компанія поліса не видасть вам охоплення, якщо ви існуючих умов. Тому що багато людей мають медичні проблеми, кращий привід, щоб отримати політики буде під час відкритої програми.

Відкрита реєстрація може тривати протягом шести місяців, а також починається в перший же день певного місяця, що ви досягнете своєї 65-й день народження і зареєстровані для Частина-B Medicare. Вони зроблять вас протриматися, щоб почати покриття для будь-яких попередніх умов однак ви знайдете безліч способів, щоб перервати або уникнути простягаючи період. Також пам’ятайте, якщо це сайт покривається страховкою Medicare доповнення, тим не менш, вони будуть покривати витрати, навіть якщо ваші особисті обов’язки не поширюється на інші політики. Це досить важливо, щоб зрозуміти, як працює відкрита реєстрація. Під час відкритої програми, страховий бізнес повинен продати вам політики за подібною ціною, як здорові люди, навіть якщо у вас є питання охорони здоров’я. Отримати допомогу від фахівця покриття, якщо необхідно, і ця можливість не повинна бути упущена. Якщо ви почнете, поки ваше відкрите програма не закінчено, фірма охоплення політики не можуть запропонувати вам покриття, якщо ви хворі.

Для досвідчених витрат будинку престарілих це правда, що Original Medicare оплачує все протягом перших 20 днів кожного періоду виплати допомоги. Але з 21-й день ви повинні поділитися частиною законопроекту. У цьому випадку Medigap планує C через J оплатити свою частку рахунок від дня 21 до 100 дня. Існує іншою страховою компанією Medicare Довідкова доступний тільки для людей Каліфорнії, яка називається Медігеп страхування Каліфорнії. Cal-кобра знаходиться ще одна визначна пам’ятка. Хоча план трохи дорожче від способу його виплати премії це навіть привабливіше, ніж група планує Medicare. Тим не менш, це дешевше, ніж індивідуальний план. Вона включає в себе деякі пари колишніх співробітників і разом з тим вона охоплює пенсіонерів, подружжя, колишнього подружжя, а також дітей-утриманців у тимчасовому продовженні якого розроблені таким чином, як же, як план страхування Medicare групи. Цей план може охоплювати два до дев’ятнадцяти співробітників в той час, а також покриває половину відсоток робочих днів. Компанія в якості індивідуального орган несе відповідальність тут, щоб платити премію, а не самі співробітники інша чарівна пропозицію, запропонований план.