Medicare доповненню планує зберегти ваше майбутнє розслабився

Іноді видно, що ви дуже пом’якшені, щоб думати, що ваше майбутнє є безпечним і без натягу. Але коли раз сталося, що ви відчуваєте, що ви були дуже багато поганого і під оману. Ви склалося враження, що ви вклали суму грошей і зробив своє майбутнє в будь-якому випадку забезпечено, але кінцевий результат завжди є щось менше, ніж очікувалося. Тут ми говоримо про медичне страхування. Якщо ви випробували це відомо вам, але ті, хто невідомо до цього вони краще знати те, що робить оригінальні політики Medicare не може визначити всю витрати, коли ви будете вимагати цього. Це завжди не вистачає деякою сумою грошей, і ви повинні заплатити деяку суму грошей на свій власний. Ви будете мати потребу в додатковому Medicare плани для подолання розриву, зроблені вашими попередніми оригінальної політики Medicare. Medicare поліси не покривають всіх або платить за всі ваші медичні рахунки.

Там завжди залишається деякий розрив між первісною політики Medicare охоплення і фактичної кредиторської заборгованості. Тому, щоб заповнити цей пробіл і погасити свої медичні рахунки, не піддаючи багато тиску на кишені кращий спосіб, щоб отримати Medicare доповненню планів разом з вашою оригінальною політики Medicare. Medicare доповненню планів є додатковими страховими полісами, які допомагають подолати розрив між фактичним медичні рахунки до оплати і оригінал поліса Medicare охоплення. І через це дуже особливістю цієї політики вони також відомі як Медігеп плани. Ці плани реалізуються і управляються приватними страховими компаніями тільки. Ці плани платить за зайві витрати, які не підпадають під початковим планам Medicare. Оскільки ці плани мосту розрив між реальним медичні витрати заборгованість і охоплення Medicare, з цієї причини ці плани також відомі як Медігеп політики.

Там складуть дванадцять планів імені англійського алфавіту. Від А до L ці політики вирівнюється. І кожен з цих надає різні види переваги і покриття. Вони суворі і не може бути змінений особисто окремих компаній по різним приватним компаніям можете керувати цими Medigap планують доповнити або, краще сказати підтримувати початкові плани Medicare. Одна дуже важлива річ у тому, що вона підтримує тільки Medicare плані вона не може бути зроблена окремо. Якщо у вас вже є первинний план Medicare, то ви можете отримати собі надійшов для цього плану Medicare Медігеп або додатковий план. Щоб отримати записалися на Медігеп планує людина повинна в першу чергу отримати вступив Medicare плани для частини А і Б. У період відкритої реєстрації, яка починається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше, людина може отримати план Медігеп гарантованим в питанні. І немає ніяких вимог медичного обстеження. Але після того, як період відкритої реєстрації за емітент може проводити медичне обстеження, а також може отримати заяву лікуючого лікаря, якщо вони вважають це необхідним.