Medicare доповненню з оригінальним Medicare економить ваше здоров’я

Він більше відомий всім нам, що об’єкти і переваги наявності політики Medicare є. Тому немає великої необхідності згадки про нього далі. Але самий примітний факт в тому, що політики Medicare не покриває всі або платить за всі ваші медичні рахунки. Там завжди залишається деякий розрив між первісною політики Medicare охоплення і фактичної кредиторської заборгованості. Тому, щоб заповнити цей пробіл і погасити свої медичні рахунки, не піддаючи багато тиску на кишені кращий спосіб, щоб отримати порівняти Medicare доповненню планів разом з вашою оригінальною політики Medicare. Medicare Довідкова плани додаткових страхових полісів, які допомагають подолати розрив між фактичним медичні рахунки до оплати і оригінал поліса Medicare охоплення. І через це дуже особливістю цієї політики вони також відомі як Медігеп плани страхування. Ці Медігеп плани медичного страхування продаються кількома приватними страховими компаніями. Але уряд правила для управління цих приватних страхових полісів. Основні плани і правила та переваги в кожному плані однакові. Тільки різниця полягає в преміях плани. Ви можете вибрати свою страхову компанію відповідно до вашої ж користі.

У цілому налічується 14 Медігеп плани медичного страхування позначатися перші 14 англійського алфавітів, починаючи від плану до плану Н. кожного з цих планів доступні для простих людей і служать тієї ж мети з різних об’єктів. Раніше було 12 планів Медігеп страхування, але M плану і плану N нещодавно був введений більше переваг і можливостей для простих людей. Проте, людина може купити тільки Медігеп плани страхування, тільки якщо він або вона є утримувачем Medicare політики. Медігеп страхові плани надаються в якості підтримки первісної політики Medicare; людина може купити Медігеп планує тільки якщо він або вона має план або план Б оригінальної політики Medicare. Якщо людина отримала оригінальну політику Medicare, то він чи вона може купити будь-який з цих Медігеп планів у відповідності з початковим планом Medicare. У багатьох випадках це було видно, що люди багато страждали, як вони ігнорували ці плани Medicare додаткового страхування і використовуються тільки оригінальні політики Medicare. Кожен з Медігеп страхові плани відрізняються один від одного і забезпечують різні засоби.

Однак, перш ніж вибрати який-небудь Medicare доповненню планів потрібно бути обережним про вибір правильного відповідний для його ситуації. Найголовніше, що слід мати на увазі, що незалежно від того, що компанії, яку ви збираєтеся придбати ваші Медігеп політика це дуже важливо знати, що кожна компанія зобов’язана надати вам ті ж переваги для планів при тих же Остання кришку. Як, наприклад, якщо ви готові придбати Medigap C плані ви можете бути впевнені, що кожна компанія повинна надавати ті ж переваги, однак, розмір премії може варіюватися від однієї компанії до іншої.