Medicare Шахрайство спрямовує всі Medicare і Медігеп учасників

З увагою країни зосереджені на поточних дебатах охорони здоров’я, багато громадян США стають все більш стурбовані обіцянкою збільшення рахунку охорони здоров’я протягом наступного року і десятиліття. Medicare учасників, особливо, стояти, щоб побачити значне збільшення вартості їх охороні здоров’я, на думку деяких експертів, особливо прихильників Республіканської партії.

Перед лицем цих очікуване збільшення плати, Флорида Департаменту охорони здоров’я і соціальних служб США щойно оголосив про шокуючі випадків шахрайства Medicare в окрузі Майамі-Дейд, Флорида. Згідно з доповіддю, опублікованою Департаментом охорони здоров’я та соціальних служб Управління генерального інспектора, Майамі-Дейд отримали близько півмільярда доларів для Medicare на дому витрат на охорону здоров’я в 2008 році. Це становить платежу більш ніж на весь народ, разом узятих.

Незважаючи на величезну кількість претензій від Майамі-Дейд, округ припадає лише трохи більше половини претензій нації. Більше того, тільки 2 відсотки пацієнтів, які отримують медичне обслуговування вдома живуть в окрузі. Шахрайством Medicare не тільки цілком очевидно, але це дорого для всіх, Medicare шахрайства становить більше 3 мільярдів доларів щороку через помилкових тверджень.

Medicare шахрайства виявляється в багатьох формах. У деяких випадках, закладів охорони здоров’я мають рахунки програми Medicare для медичних послуг вдома, що вони стверджують, що були надані для бездомних. IAccording статті, опублікованій в понеділок Associated Press, “великий відсоток пацієнтів хворих на цукровий діабет, які стверджують, що вони сліпі і Medicare рахунку протягом дня і ночі медсестру, щоб дати їм ін’єкції інсуліну.” Тим не менше, після подальшого дослідження, бенефіціарами є насправді не сліпий.

“Те, що ми знаходимо в багатьох випадках пацієнти навіть не мають діабет і, звичайно, не сліпі”, сказав Кірк Ogrosky, очолює страйк Medicare Шахрайство сил на території Сполучених Штатів для Міністерства юстиції. У доповіді вказується, що платежі Medicare для домашнього охорони здоров’я для діабетиків в Майамі, у вісім разів у середньому по країні.

Medicare бенефіціарів, які беруть участь у Medicare шахрайства може стояти, щоб отримати фінансову вигоду за свої послуги. Згідно зі статтею AP, пацієнти платять від $ 700 до $ 1400 за участь. Вісім підозрюваних в Майамі було пред’явлено звинувачення в отриманні $ 22 млн із системи через шахрайство.

Що це означає для шахрайством Medicare бенефіціарів по всій країні? У кінцевому рахунку, це означає, що система Medicare виплачує значну суму грошей із загальної скарбниці для шахрайських вимог, скорочення наявних грошових коштів для реальних претензій. Як Medicare коштів ледь вистачає, Medicare платежі постачальникам в кінцевому рахунку зменшується, і плата за Medicare бенефіціарів в кінцевому підсумку збільшити.

Щоб захистити себе від негативних побічних ефектів шахрайством Medicare, Medicare багато учасників виграють, вступивши до Medicare Довідкова страхові плани, які допоможуть покрити витрати на багато медичні послуги і продукти, які не охоплюються Original Medicare. Плани Medicare Advantage можуть також надавати учасникам Medicare більше варіантів, коли мова заходить про отримання права охорони здоров’я для своїх потреб.

У кінцевому рахунку, Medicare шахрайства варто нації мільярди доларів і збільшує збори для всіх учасників. Однак, приймаючи заходи, щоб захистити себе від цих плата збільшується, багато Medicare бенефіціарів може мінімізувати наслідки шахрайством Medicare на їх власні гаманці.

Medicare учасники не мають до 31 грудня 2009 року внести зміни у свої Medicare плани на 2010 рік, у тому числі додавання страхування Medicare Довідкова.