Medicaid Індіани захисту активів

Особливістю включені в Індіана довгостроковий догляд страхових полісів програма страхування Medicaid захисту активів. Ця функція дозволяє страхувальнику тримати більше активів, ніж зазвичай, допускається, коли, і якщо він потребує допомоги з довгострокового догляду з програми Medicaid держави. Однак, тільки майну, а не доходу захищені.
Це захист активів буває двох типів, а саме “повний захист активів” і “долар за долар захисту активів”.

Всього захисту активів означає, що всі активи не будуть враховуватися під час процесу відбору Індіани Medicaid, якщо людина повинна вибрати, щоб звернутися за допомогою від Medicaid. У той час, долар за долар захисту активів означає, що людина буде дозволено зберегти один долар його активів на кожен долар переваг використовував у своїй політиці партнерства. Однак будь-які активи, що залишилися будуть розглянуті в ході процесу Medicaid права держави.

Але, обидва цих типу залежить від підтримки таких факторів, як: (а) сума страхового партнерства людині спочатку купив, (б) суму вигоди, які він використовує в своїй політиці, і, (в) функція інфляції в межах його вибрали політику .

При визначенні типу захисту активів людина отримає, інфляція особливість в його політиці грає дуже істотну роль. Слід перевірити, що (а) загальна політика активами повинні бути п’ять відсотків з’єднання коефіцієнт інфляції, і (б) долар за долар політика може мати п’ять відсотків з’єднання, індекс споживчих цін, або п’ять відсотків простих інфляції (тільки для віку покупців 75 років і старше на момент покупки).

Як право на Medicaid робіт? З точки зору права Medicaid, індивідуальний або хтось в його імені повинні подати заяву на Medicaid. Людина повинна жити в штаті Індіана під час застосування і, найголовніше, повинна відповідати Medicaid держави критерії встановлені в той час запиту. Повідомити Послуги Резюме потрібно до подачі в якому буде вказано кількість захисту активів він заробив, використовуючи свою політику державного партнерства.

Знайшовши право, людина повинна продовжувати проживати в державі при отриманні допомоги. Тим не менш, види послуг, отриманих за програмою Medicaid держави може відрізнятися від послуг, отриманих в рамках Партнерства політики. У деяких випадках страхувальник може отримати більше послуг в рамках Medicaid в порівнянні з політикою і можуть бути деякі послуги, отримані у відповідності з політикою, які не доступні в Medicaid.

Крім того, це також важливо знати, що премії, виплачувані для політики партнерства можуть бути відняті про державну податкову декларації страхувальника. І, договір про взаємність між Індіана і Коннектикут Medicaid програм. Це означає, що кожна з цих держав програми Medicaid може задовольнити захисту активів, нараховані згідно з програмою партнерства інші політики держави. Захист активів честь умовах взаємності буде на долар за долар основі.